Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meg szoktátok nézni, hogy...

Meg szoktátok nézni, hogy mennyibe került az ajándékotok?

Figyelt kérdés

Barárnőmnek vettem szülinapjára ajándékot és ilyenkor azért az ember nem azt nézi hogy mennyibe került. Viszont most úgy eszembe jutott hogy ő vajon hogy állhat ehhez. Szóval amikor legközelebb ő ad majd nekem ajándékot, akkor kicsit utánaszámolok majd hogy úgymond mennyit akar rám költeni.


Ti csináltatok már ilyet? Vagy ez hülyeség?



2018. szept. 5. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
NEM ILLIK!
2018. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Természetesen, sőt a számlát is elkérem, hogy tudjam honnan rendelte, és akciós volt-e. Ha akciós már adom is vissza.
2018. szept. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nézni, és nem szoktam törődni vele, csak megköszönöm. De eszembe jutott egy vicces est: gyerek születésnap. A kis 7 éves vendég átadja az ajándékot és ezt mondja: Ajándékba hoztam csokit, a legolcsóbbat választottam a boltban.
2018. szept. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!