Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitsuki tényleg rossz lett?

Mitsuki tényleg rossz lett?

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Mitsuki nem valami jó az érzései kimutatásában, ezért talán úgy tűnhetett, mintha nyugodt szívvel elárulná Konohát, de biztos van ott valami turpisság. Boruto kissé naivan még reménykedik, de én neki adok igazat. Illetve Naruto sem lenne olyan felelőtlen, hogy beengedje Orochimaru fiát a faluba, ha nem lenne benne biztos, hogy nem fog ártani senkinek. És nem tudom, hogy Konoha mit jelent Mitsuki számára, de biztos nem árulná el Boruto-t és Sarada-t. Illetve szerintem egyik kortársát sem. Szóval szerintem megzsarolhatták vagy valami hasonló. Végül is csak annyit mondott Boruto-nak, hogy "Ez az én akaratom.", de nem fejti ki, hogy pontosan mi. Szerintem csak nem akart senkit belekeverni, ezért nem mondott többet. De majd hátha kiderül jövőhéten.
2018. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez kicsit megint sasuke feeliges amikor ő ott hagyta a falut és mentek érte... de remélem nem megint oda akarnak ki lyukadni...
2018. szept. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én az "ez az én akaratom"-at úgy értelmeztem, hogy a kígyó az akarata.
2018. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik, bocsi, de ennek kb. semmi értelme. Küldesz egy levelet, hogy "Kedves Józsi! Üdvözlettel Feri!"? :D Kb. ugyanaz a szitu. :D Mitsuki biztos azt akarta mondani, hogy önszántából hagyta el a falut, de azt nem fejtette ki, hogy milyen okból. Majd kiderül.
2018. szept. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!