Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak meg angolul?

Hogyan tanuljak meg angolul?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Általános suliba járok és itt egyáltalán nem tanitsák jól az angolt, ezért is szeretnék jobban megtanulni s persze meg mert ha nagyobb leszek szükségem lessz rá hisz Hollandiába szeretnék élni. Szóval váőrom az ötletek , oldalakat, beszélgetős (oldalakat) esetleg angol szótár ajánlást stb. ^^

2018. szept. 10. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Édes szívem, még a magyarral is gondjaid vannak.


Egyébként pedig ilyen fiatalon nincs annyi fegyelme az embernek, hogy egyedül nyelvet tudjon tanulni. Menj oda anyuhoz, apuhoz, sírd el nekik a bánatod, és kérd meg, hogy írassanak be különórákra.

2018. szept. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha nem voltam érthető , de nem mondtam hogy magyarul akarok megtanulni hanem azt hogy angolul és különórák itt nincsennek!!!!!! ugyhogy kérlekhasználható tippeket adjatok !!!!
2018. szept. 11. 09:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Pl. Duolingo, anki (szókártyák: [link] )
2018. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha még kell segítség segítek, csak írj rám. Habár még csak 9-es vagyok emelt angolon, de szerintem elég jó ütemben haladunk. Tudnék segíteni;)
2018. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most néztem a Wikin, van olyan, hogy holland nyelv... nem lenne az praktikusabb?
2018. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Irj rám szívesen segítek neked de meg most leszek csak 9. De angol anyanyelvű emberekkel beszélek nap mint nap.Elerheto vagyok máshol is.
2019. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!