Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérlek, nyugtassatok meg!...

Kérlek, nyugtassatok meg! Ugye nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a minap ahogy mentem iskolába, mit se sejtve indultam el otthonról, léptem be az iskola kapuján és foglaltam el a helyemet az utolsó padban. Ekkor még semmit sem sejtettem. A 3. óra után tényleg nem tudom mitől, de iszonyatosan csikarni kezdett a hasam. Ez tartott három órán keresztül. A hatodik és egyben utolsó óra torna volt, ahol felüléseket kellett csinálni, ezzel kezdtük. Ahogy elkezdtük éreztem, hogy nem leszek jóban a mai órával, de nem mertem szólni a tanárnak, mert féltem, hogy nem értené meg/ azt gondolná, hogy csak nem akarok tornázni. Na de csinálom nagyba a felüléseket és az ötödiknél kicsúszott egy puki, de ojan jó hangos, ráadásul a tornatermünk is olyan, hogy a legkisebb hang is visszhangzik benne. Képzelhetitek... Totál elvörösödtem, mindenki rám nézett, de ekkor még csak én tudtam, hogy nem csak ennyi történt, hanem egy kis kaki is kijött. Gyorsan felálltam és elkezdtem futni a wc felé és futás közben még jobban telepakoltam a nadrágom, mire odaértem, minden kijött. Nagyon gyorsan lemosakodtam és átöltöztem. Az egész baromi ciki és nem tudom hogy fogok magyarázkodni honap, mert azzal a lendülettel, ahogy végeztem az átöltözéssel, kirohantam az iskolából és hazáig meg sem álltam. Nem tudom, mással is történt már ilyesmi? Vagy csak én lehetek ennyire szerencsétlen? Ha van valaki, akivel előfordult esetleg hasonló, mit csinált?
2018. szept. 11. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van? Senki nem ezen fog pörögni egész nap, senki nem fog annyit gondolkodni rajta mint amennyit te. Maximum néha elsütnek majd egy-egy viccet róla, de akkor sem fog megállni a forgásban a Föld. :D
2018. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Az szar ügy
2018. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell magyarázkodni. Az kényelmetlenebb.

Fogsz majd később Te is vigyorogni az eseményen.

Nézd a jó oldalát, legyél pozitív, jobb mint PL.a tömegben a buszon dugóban.

2018. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel fogják hozni, de nem fog a világ összedőlni. Vicces az egész. Nevesd ki magad , ha látják, hogy így álsz hozzá nem fognak sokáig pörögni rajta.
2018. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!