Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen magyar vezeték és...

Milyen magyar vezeték és keresztneveket tudtok, amelyek sok külföldi országban is léteznek?

Figyelt kérdés
Nem olyan érdekel, aminek megfelelője van, hanem amit ékezetektől eltekintve ugyanúgy is írnak. Pl. Adrián a keresztnevek közül.

2018. szept. 12. 14:48
 1/9 grafno ***** válasza:

Tobias-heber

Norbert-nemet eredetu

Richard

Riccardo

Raffaello

Abdul

2018. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Peter
2018. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Róbert

Leonard

Lenard

Dániel

Dávid

Alex

Erik

Edvin

Gábriel

Teodor

Félix

Benjámin

Márk

2018. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Patrik

Rudolf

Edmond

Gedeon talán, a Charmadben volt Gideon-nemtomhogyírták

Henrik

Zeno/Zénó talán lehet, hogy van

André esetleg, v Andor Antal Anton(ió)?

Hát én egyik mesében láttam egy olyat, hogy Lazlo tábor, szal az a László egyik megfelelője


Emma

Hanna

Anna

Johanna

Emília

Cintia

Szilvia(?)

2018. szept. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*

Natalia

Marcel

2018. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vezetéknevet senki nem tud?
2018. szept. 15. 07:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Kovácsovics:) Eleven:)-az elevent azért írom, mert az angolban meg 11:) Hát de amúgy pl Peters(on) -Péter; szal ilyen nagyon ilyen globális vezetéknevek szerintem kimondottan nincsenek. De pl van talán a francia elnök, nem tudom, most ki van, de egyiküknek a neve Sárközy:) Tehát ezt a nevet talán már világ-szinten ismerik. :) Szóval ilyen híres magyarok; pl Andy Vajna nem tudom, mennyire híres, vagy Soros György esetleg, vagy Palvin Barbara vagy Bódi Szilvi; egyébként a Bódi-t hogyha angolosan ejtjük ki, akkor tud pl Bádi lenni, Body:) Vagy pl nemtom Osvárt Andrea; vagy pl Peter Folknak valamelyik rokona magyar, és szintén Folk a vezetékneve; asszem Columbo, nem tom, így írják-e; vagy például a Hé Arnold című mesében ott van olyan, hogy Pataki Helga -külföldi sorozat; és van Iláj/Eli(?) Pataki a Tökéletlenek című sorozatban is, az az Emma Roberts-es tinisorozat; van egy másik magyar címe is. Meg pl az Elefánthercegnőben a Kurut alakító színész, asszem neki a vezetékneve Szántó vagy Szanto:)
2018. szept. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Vagy nemtom ilyen Dévidson ilyen Davidson , vagy pl nemtom a Rezesova név pl egyszerre külföldi is meg magyar is; de amúgy pl a Dávid lehet vezetéknév is, és az például ilyen biblikus név, tehát előfordul a Bibliában, tehát ja. :) Meg még pl eszembe jutott Gomes Martins Klaudia talán, na ő aki a Csillag születikben táncolt, na neki se annyira magyaros a neve, de mégis magyar:)
2018. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Van még az Addams family,meg a reklámból az Ádám -család:)
2018. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!