Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a cigiről?

Hogyan szokjak le a cigiről?

Figyelt kérdés
A suliba nagy népszerűségnek örvend a cigizés.Szóval mindenki, aki akar lenni valaki, az lent van és a többiekkel füstől, és hogy ne lógjak ki a sorból én is rágyújtottam. Persze azóta meg is szerettem, csak tényleg félek, hogy lesz valami következménye, és teljesen tisztában vagyok vele mennyire káros. Szerintem még le is tudnék szokni, de ha ott vagy a cigis bandában akkor elég nehéz nemet mondani. Tudom, ez hülyén hangzik, de tényleg így van. Meg azt sem akarom, hogy kinézzenek. Kíváncsi vagyok a véleményekre. Ostoba válaszoktól kíméljetek.

2018. szept. 12. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Jo hogy rajottel ea le akarsz szokni. Igazad van sajnos a bandàzàs csak ront a helyzeten. Vagy elkerulod oket vagy ha koztuk vagy nem gyujtasz ra. Mondd azt hogy most halt meg egy ismerosod tudorakban mert cigizett. Es nem is hazudsz ezzel nagyot mert csak magyarorszagon minden nap tobb tucat ember hal meg tudorakban. Koztuk biztosan van 1-2 fiatal is...
2018. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Ostoba válaszoktól kíméljetek."


Mi meg szoktuk mondani, hogy ostoba kérdésektől kíméljetek...


Melyik a fontosabb? A leszokás vagy a cigis banda? Ha a leszokás akkor mondj nemet. Ha cigiző haverok akkor szívd.

2018. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha amiatt közösitenének ki a bandából mert te nem cigizel akkor ezt a bandát ott kel hagyni.
2018. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezért kellene az iskolákban a differenciálszámítás, meg a kovalens kötés helyett önismeretet tanítani. Lehet, hogy úgy érzed, hogy népszerű leszel, ha dohányzol, de ha ismered magad kellőképpen, és ki mersz állni valami olyannal szemben, ami egyébként nem is esik jól, akkor értékesebb lehetsz saját magad számára is. Fontosak a barátok, és fontos a közösség is, azonban én biztosan nem szeretnék olyan társaságba tartozni, aki ezért kiközösít. A baráti társaságom olyan volt, hogy szinte minden kábítószert magukba tömtek mellettem, azonban tiszteletben tartották, hogy én nem szeretném kipróbálni sem. És ez az igazán fontos, hogy tisztelnek-e a barátaid anniyra, hogy nem várják el tőled azt, amit te nem szívesen teszel meg!?
2018. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!