Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a kamu telekomos...

Szerintetek a kamu telekomos számlás lehúzók ellen érdemes jogi eljárást kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Én és még nagyon sok ismerősöm rendszeresen kapunk a telekom nevében olyan kamu felszólításokat, hogy amennyiben nem fizetünk ki X összeget, akkor felbontják a szerződésünk.


Természetesen eddig egyszer sem fizettem nekik, csak bosszant, hogy ilyen gazemberek büntetlenül húzhatják le az internethez kevésbé értőket, ezért azt tervezem, hogy létrehozok egy csoportot, amiben összegyűjtöm az összes ilyen kamu e-mailt kapott embert, majd csoportos feljelentést teszünk ismeretlen tettes ellen.


Szerintetek mennyire járnék sikerrel? Érdemes ezt elkezdenem?



2018. szept. 13. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én vigyáznék. Nem tudni kik állnak a háttérben. Ha szerencséd van, akkor csak néhány kisstílű hülyegyerek, azokat könnyen lekapcsolhatják, de ha egy komplett maffia-hálózattal találod magad szemben, akkor előfordulhat, hogy első körben mondjuk döglött kutyáddal üzenik meg neked, hogy inkább állj le...
2018. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vágj bele.
2018. szept. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
# 1 Komplett maffia-hálózatok nem ezervalahány forintos kamu számlák küldözgetésében utaznak.
2018. szept. 13. 11:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz az olyan emberek védelmezője lenni, akik egy magyartalanul megfogalmazott "felszólító" mailben szereplő összeget gondolkodás nélkül befizetik?


Mindezt úgy, hogy se a folyószámlaszám, se az MT azonosító nem szokott egyezni?


Normális ember az ilyen levelet iktatja (törli), vagy ha tutira akar menni, felhívja az ügyfélszolgálatot. Ez utóbbi szerintem a legértelmesebb reakció.


A helyedben nem csinálnék ilyen csoportot, mert olyan embereket fogsz képviselni, akik buták.

2018. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!