Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik lányt választanátok?

ThisIsNotHuman kérdése:

Fiúk! Melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Képzeljetek el két lány aki úgyan úgy néz ki, van nagy melle, kerek feneke ,viszont az egyik lánynak lapos hasa van, a másiknak van egy kis hasa, melyiket választanátok? A kettő lány ezt eltekintve ugyan olyan ..

2018. szept. 13. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Az ilyen kérdés mindig önigazolást keres. Vesz egy szélsőséges példát meg a sajátját, és reméli hogy majd megerősítik. Egyértelműen rólad szól és neked van "egy kis hasad", és most kell növelni az egót hogy természetesen a kis súlyfelesleges is szexi, természetes, vonzó. Majd az önigazolás beteljesítéseként tovább lehet falni, hiszen majd a férfiak igazolják hogy egy kis has az rendben van.
2018. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
70%

Szia, kedves kérdező!

Nekem mind kettő tetszene nagy mell nélkül is. Bár a pocis lányok valahogy jobban vonzanak. :)

Számomra a legfontosabb az, hogy tudjak vele jókat beszélgetni és legyen közös érdeklődési körünk.

2018. szept. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyiküket sem, ha nem tetszik, nem szimpatikus. Lehet nagy hasa, vagy lapos, az lényegtelen nálam.
2018. szept. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A lapos hasút.
2018. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti (első) nem, de majdnem:D , csak arra voltam kíváncsi mi jön be jobban a fiúknak, lapos hasam van, és sokszor hallottam azt hogy a fiúknak jobban be jön az ha egy lánynak van egy kis hasa
2018. szept. 13. 15:41
 6/15 anonim válasza:
Meg kérdezhetem mennyi idős vagy?
2018. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
16
2018. szept. 13. 16:52
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Hogy őszinte legyek, egyiket sem. Én az ennél molettebb lányokat szeretem. Legyen nagy hasa, de ami még ennél is fontosabb, az a hatalmas, rengő mellek :)

26/F

2018. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nyugodt lehetsz: kép nélkül egy fiú se fog választani.

Aki mást mond, az sem "választ", hanem a "mindegy, hogy mi, csak jöjjön már" elvet követi.

2018. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
telt nyert
2018. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!