Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen olcsó, alap, , szellemv...

Milyen olcsó, alap, , szellemvadász'' felszerelést ajánlotok kezdőknek?

Figyelt kérdés

Igen,ritka bugyuta kifejezés tudom,vagy legalábbis fura,de máshogy nem tudom megfogalmazni

Kamerákra,érzékelőkre gondolok

Olyanoktól várok választ aki komolyan foglalkozik a témával és nem nézi hülyének az érdeklődőket.

Előre is köszönöm!



#parasztvakítás #elektromos műszerek
2018. szept. 15. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


1) Én biztos nem tekintelek hülyének. Már csak amiatt sem, mert életem során többször, tapasztaltam szellem jelenlétét. A leghátborzongatóbb az volt, amikor úgymond az ujját beletolja a hátadba! Aki ezt nem élte át, nem tudja megérteni, s nekem kétszer is előfordult ez. Aztán majdnem egy évig vendégünk volt egy kopogó szellem, de szerencsére a időnként előforduló hármas kopogásán kívül mást nem csinált. Mondjuk a digitális órát piszkálta, de amikor máshova tettem, akkor többször nem nyúlt hozzá.

Érdekes módon Halloweenkor eltűnt, és november kettőig vissza sem jött. Aztán egyre halkabban kopogott, majd végleg abba hagyta. Nem foglalkoztunk vele különösebben, megszoktuk, talán ezért ment el.

2) Már csak azért sem gondolnálak bolondnak, mert az egyik kedvenc sorozatom a Supernatural. Igen, tudom, ez szórakozás, meg hobbi, de sok minden ami a TV sorozatban benne van nem kitaláció. Például a só tényleg véd a szellemektől, ezt magam is tapasztaltam. Nyilván előfordul sok minden benne, amit kitalálnak, de

itt is vannak valóság magvak.

3) Találtam neked ilyen linket, ami az általad kérdésre válasz lehet:

[link]


Itt azt írták, elég egyszerű olyan dolog, amivel hangot lehet rögzíteni, akár egy mobil is.

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-le..


És itt is azt írják, hogy csak digitális rögzítő is elég hozzá: (Bár több érdekességet sorolnak még fel)


[link]


Remélem segítettem. :)

(Bocsi a kis kitérő off-ok miatt- de azt hiszem összefüggésben voltak

a kérdéseddel.)

2018. szept. 18. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!