Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Piercingesek! Irjatok tapaszta...

Piercingesek! Irjatok tapasztalatokat kerlek! Mennyire faj a sima orr pc? Illetve a indusrial?

Figyelt kérdés

2018. szept. 16. 07:31
 1/3 anonim válasza:
Ha a nostrilra érted, akkor szinte semennyire. A szúrás nagyon gyors, és személy szerint nekem kicsit se fájt, de mégha nagyon alacsony is a fájdalombíró képességed, akkor is tolerálható. Olyan 1 hétig fájt amikor ásítottam meg amikor mozgattam az orromat. Utána már nem lehet érezni. Ha karikára váltasz később, akkor személy szerint nekem fájt az elején amikor forgatnom kellett, de én elég hamar váltottam rá, szóval nem volt még teljesen begyógyulva. Az első 2 hétben Betadinnal meg patikábab vásárolható sóoldattal tisztitottam napi 2x3x.2 hét elteltével már csak sóoldattal napi 2x, meg napközben ha jött "discharge". Industrialom nincs, arrol nem tudok beszélni.
2018. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem industrialom van. Nekem személy szerint nagyon fájt, majdnem elájultam. Ettől függetlenül nem bántam meg, nagyon szeretem. Kb 3 hét után nem fájt, csak ha mozgattam. 3 hónap után tudtam rajta aludni
2018. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Industrialom van, nostrilem volt. Nem volt vészes egyik sem.
2018. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!