Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl ezen?

Hogyan lépjek túl ezen?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel kb 8 éve legjobb barátok voltunk. Nagyon jóban voltunk ,de minden megváltozott. Kb 1 hónapja nem ír és nem keres. De mindig látta az üzenetet majd elmentem hozzá. Azt Mondta, hogy nem alkalmas és nem ér rá. Aztán írtam neki van valami baj? Nem reagált. Majd 2 héttel később megint mentem de akkor sem ért rá. Most is írtam neki ,de nem reagál.

Mit tegyek?



2018. szept. 16. 21:02
 1/2 anonim válasza:
100%
Hagyd, ne írogass neki. Láthatóan nem akarja most megosztani Veled, ami vele történik. Adj neki időt, hátha ez segít.
2018. szept. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyet ertek az elottem iroval.

Adj neki idot, mert lehet szuksege van ra.

Par nap multan egyetlen egy uzenetet hagyj neki hogy aggodsz erte es szeretned tudni hogy jol van e. Ilyenkor elofordul hogy valami felreertes tortent es megharagudott, szoval nem art ha bocsanatot kersz tolle az uzenetben es egy-nemtudom pl:szomat delutan haromkor elmegyek hozzad, mert beszelgetni szeretnek veled. Ne akard a gondjat kiazedni ha tenylegesnek annyira kinoanak vagy magannak erzni.. Ha akarja ugy is epmondja majd. Ha rad haragszik azt ugy is erezni es latni fogod.

2018. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!