Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tűnjek ki a sok jelentk...

Hogyan tűnjek ki a sok jelentkező közül az állásinterjún?

Figyelt kérdés

HR-esek véleményére lennék kíváncsi elsősorban.

Jelentkeztem egy munkára, behívtak, de rajtam kívül még sok alkalmasnak tűnő jelöltet.


Mit tanácsoltok, hogy ne mindig az interjún bukjon el egy munka? Hogyan viselkedjek, vagy hogyan lehetne szimpátiát kelteni az interjúztatóban? Ha tetszik a jelölt általában meddig tart az interjú?



2018. szept. 18. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne...
2018. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csatrad ***** válasza:
azt tanacsoljuk amire te is gondolsz, annyi kulonbseggel, hogy mi azt is tanacsoljuk, hogy tenylegesen hajtsd is vegre a tanacsokat
2019. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
Talán kitűnne egy macijelmez. :)
2019. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
TappancsMancs, hát ez nagyon jó :D kitűnnék, hogy milyen hülye vagyok :D végülis valamivel észre kell magunkat vetetni :D
2019. febr. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!