Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magántanuló?...

Mezei Ákos1010 kérdése:

Hogyan lehetnék magántanuló? Mik a feltetelek? Es ev kozbe megoldhato? Indokom az hogy ithon jobban tudok tanulni mert az osztalyba semmit nem lehet. Vegig orditjak az orat a diakok a tanar meg se tudud szolalni szo szerint

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 12:10
 1/1 ADRII_02 válasza:
Szia. Nem hiszem hogy ez jó ok lenne magán tanulónak lenni. Én 1-4. osztályig egy nagyon hangos, idegesítő osztályba jártam. Szóltunk az igazgatónak, hogy áttegyenek egy másik, jobb osztályba. Így is lett. Véleményem szerint jobb ha iskolába mész. Lehet ha jobb osztályod lesz jobban tudsz majd tanulni. Viszont nem tudsz csak úgy osztályt váltani, én nekem (mivel angol tagozatos volt a másik osztály ahova jelentkeztem) angolból kikérdeztek. Átmentem szerencsére. Remélem segítettem ❤
2021. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!