Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ritka, különleges anyakönyvezh...

Ritka, különleges anyakönyvezhető lány nevek?

Figyelt kérdés
Nem olyanokra gondolok, mint pl. az Anna, Dóra, Viktória, hanem olyanokra, mint pl. a Zorka, az Eunika.. szóval olyanokra, amiket nem sokszor hallhatsz, de ha egyszer meghallod onnantól kezdve el nem felejted:)

2018. szept. 19. 20:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
78%

Bolda. (Egy barátnőm neve és csak 2 van az országban)

Zejnep

2018. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Mira, Amélia, Tíra, Pamina
2018. szept. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Angelo84 ***** válasza:
62%

[link]


Válogass. :)

2018. szept. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Ha például valaki Star Wars rajongó, akkor a lányának használhatja Magyarországon is, az Amidala nevet. Ugyanis volt egy rajongó srác, aki mikor gyereket vártak a nejével (még évekkel ezelőtt), és SW nevet szerettek volna adni a születendő babának mindenképp, az Anakin mellett ezt a nevet vitte végig az engedélyezési eljáráson. Az utód fiú lett, s így még az Amidala választható bárki számára, mint lány név. Nem hinném, hogy annyira sok lenne belőle kis hazánkban. :)

2018. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Alicia

Frida

Adelina/Adelinda

Adél

Gertrúd

Gerda

Lívia/Lídia

Véta

Tilda

Nekem ezek most a nagy kedvencek és a többségük nem is tucat. Remélem tudtam segíteni! :)

2018. szept. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Na ez a most születő generációnál népszerű, de azért szerintem különleges és még nem túl elterjdt a Zoé. Hosszú/nem rövid vezetéknévhez ideális.

És egy pár, amiket én nem nevezek gyakorinak:

Lina, Diána, Liza, Ingrid, Adél, Elza, Larissza, Mira, Lícia, Villő, Leila, Lora, Emília, Flóra, Beatrix

2018. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Vrinda, Otella--ezt a másodikat most fejlesztettem ki, viszont Stella tényleg van; és én S-sel ejteném, szerintem úgy szebb, de külföldön jó sz-sel is, de Magyaro-n csak S-sel ejtve, mert magyar embernek Sz-szel idegen lenne. :) Hunóra, pl az is tök jó, ilyen újabb keletű név; aztán pl Gilberta; Jolanda is talán ritka. Ofília is talán. Hildegárd/Hilda is. Nemtom:D:D:D:D
2018. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Franciska,Fatima,Villő
2018. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Sok ilyen név van, de én a személyes kedvenceimet írom le. :)

Dália, Tália, Stefánia, Friderika, Olívia, Auróra, Berill, Emília, Fatime, Gordána, Genovéva, Xénia, Kornélia, Pamela, Roxána, Tatjána, Szonja, Zóra

2018. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%

Nauszika

Kloé

Fedra(és nem Fédra)

Pelágia

Pandóra

Ambrózia

Nanetta

Zulejka

Auróra

Evolett

Polett

Bítia

Abélia

Evangelina

Kikinda

Ajna

Fiorella

Flamina

Hermina

Oktávia

Olimpia

Beatricse

Dafné

Főbe

Damajanti

Doloresz

Danuta

Donatella

Glória

Gwendolin

Galina

Héra

Izolda

Írisz

Imelda

Jáde

Janina

Kála

Katrina

Letícia

Leonetta

Mabella

Madlen

Magorka

Mahália

Niobé

Neszrin

Ninon

Níla

Nyina(ny-betűvel)

Pilár

Perenna


Pénelopé

Rella

Rege

Ramira

2018. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!