Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » S. O. S.! A gls futár felhozza...

S. O. S.! A gls futár felhozza a lakásomba a 70kg-os boxzsákot?

Figyelt kérdés

Felhozzák a 70kg-os boxzsákot a gls-futárok a 2.emeleten lévő lakásomba?

Vagy kérjek meg valakit h elhozza nekem? És mi van ha nem találok ojat aki felhozná nekem?

Nő vagyok és dühlevezetésképpen rendeltem boxzsákot. de nem hittem volna h ijen nehéz lesz. nincs férfi szomszédaim, v ismerőseim, munkatársaim vannak de nem biztos h ráérnek v bevállalnák-e h segítenének nekem.

jövőhéten hozzák.

köszi a válaszokat!



2018. szept. 20. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálatuk mit is mondott?
2018. szept. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pár ezresért biztosan
2018. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

semit nem mondtak.

hát remélem h azért feltudom tuszkolni a lakásomba ha nem fogják a futárok felhozni.

(kár h még 25 kg-ot sem bírok felemelni, főleg h beteg voltam mostanság :x)

2018. szept. 20. 14:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Szólíts le pár férfit az utcán, megfelelő fizetségért tuti felviszik neked.
2018. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

persze ahogy az asztalommal, székemmel is volt.

volt h laptopot néztem ki a jófogáson abban a városban ahol élek. kiderült h közel lakik és ráadásúl szabadnapjai voltak. nekem betegen kellett felmennem hozzá, mert a nagy b. v. nem tudta elvinni. pedig fizettem volna 5 000ft.


aha. persze, a férfiak.

se ingyen,de még pénzért sem csinálnak semmit. ha én erős lennék azért a gyengébbekenk ingyen segítenék.

dehát ijen igazságtalan az élet. majd valahogy felkoncolom ahogy a hűtőt, sütőt, szekrénysort, asztalt, székeket.


soha senki nem segít nekem. egyszer egy minkatársam segített leszedni a ponyvatartót. remélem segít, bár lehet h nem ér rá.

a szomszédok pedig bunkók. semmiben sem segítettek.

lomtalanításkor az ajtókat vittem le és a rossz sütőt, hűtőt.


hát akkor kínlódok egy sort megint.

2018. szept. 20. 17:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Hívd fel a gls ügyfélszámat aztan megtudod
2018. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"volt h laptopot néztem ki a jófogáson abban a városban ahol élek. kiderült h közel lakik és ráadásúl szabadnapjai voltak. nekem betegen kellett felmennem hozzá, mert a nagy b. v. nem tudta elvinni. pedig fizettem volna 5 000ft."


Hag az elég idióta gondolkodás tőled, nem gondolod ? Nehogy már az eladó hurcolja a cuccot hozzad. Neked kell, te mész érte, egg evidens

2018. szept. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha te nem jelzed időben a megfelelő helyen akkor a futár honnan tudja hogy nincs megfelelő ember a feladatra a helyszínen? Sőt pont hogy azt fogja gondolni mivel nem jelezted, hogy nem neki kell cipelnie így nem is hoz magával segítséget. Vicces ez az önsajnálat is mire számítasz hogy majd valaki átutazza a fél országot hogy neked segítsen? Nagy beteg vagy nem bírsz el 25 kilót el tudom képzelni mekkora box lesz :D inkább helyesírási könyvet olvasva vezesd le a feszültségedet hogy ne tehess fel iLYen hülye kérdéseket...
2018. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felvitte?
2018. okt. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!