Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Attack on Titan animéből Levi...

Attack on Titan animéből Levi miért sok ember kedvence?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre,nekem is kedvencem,de nemtudom,miért.

2018. szept. 20. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég túlértékelt karakter, bár abból az animéből még mindig a legjobb karakter. Eren egy idióta, Mikasa unalmas, Armin meg gyáva (bár én személy szerint kedvelem a legutóbbit).
2018. szept. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Menci azért. Csak simán megfog mindenkit a skilljeivel, az eszével, meg úgy mindennel. Sztem😀
2018. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
88%
Az egész személyisége. Mindig ugyan az a mogorva fej, kemény, meg se rebben az arca amikor küldetésük van és hozzá jön az, hogy tisztaság mániás, amitől vicces is lesz. Meg a karektere is helyesen néz ki.
2018. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mert értelmes, erős, fejlődőképes és szeretnivaló.
2018. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert ő az animékben/mangákban tipikusan előforduló rosszfiús jófiú vagy éppen fordítva, hűvös, beforduló természettel, de ugyanakkor keménylegény is, illetve van valamilyen mániája, amitől kissé viccesnek hathat (a takarítás).
2018. okt. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem az, hogy sok rétege van. Először szimplán menőnek tűnik, ami megfogja az embereket, a hűvös stílusú karaktereket pedig általában kedvelni szokták. Később, mikor elkezdenek kiderülni róla a dolgok, a háttere, kibomlik a depressziója, láthatóvá válik az inszomnia, stb. akkortól pedig sajnálni is könnyű, eléggé belemegyünk a lelkivilágába, hogy empátiát is ébresszen a nézőben, aki már csak ezért is kedveli. Emellett pedig nyilván van egy rakás jó tulajdonsága (bátor, hű barát, jó vezető, és az esze is a helyén van), amit pont az, hogy milyen szinten hivatásos boxzsák a történetben, és mennyire nem hagyják kivergődni a fájdalomból, csak kihangsúlyoz (hiszen ilyen sorssal lehetne kimondottan rossz ember is, ehhez képest azért fenntart egy erkölcsi mércét), és ezzel igazából ott is vagyunk, hogy igazán szerethetővé vált.
2019. jan. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 turidominik16 válasza:
53%
Meet ô a legprófibb gyilkos az egész animébôl!
2019. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!