Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mehetnék titokban világgá?

Hogyan mehetnék titokban világgá?

Figyelt kérdés
Annyira besokalltam, teljesen új életet szeretnék kezdeni, de úgy, hogy senki ne keressen többé. Szeretném ha azt hinnék elmentem valahova meghalni, nem akarom, hogy tudják, hogy a világon vagyok. Hogyan tudnék teljesen eltűnni és új életet kezdeni? Már nagyon sok éve gondolkozok ezen. 25 L

2018. szept. 20. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem futunk össze valahol? Csak mert én is világgá akarok menni.. Csak nekem is ki kéne találni hogy hova...
2018. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha csak úgy elmész vagy eltűnsz kerestethetnek rendőréggel stb, és kiderül hogy nem haltál meg... Vagyis úgy kell elmenni hogy kijelentkezel az épp bejelentett lakcímedről, és azt mondod mindenkinek hogy elutazol mondjuk külföldre. Aztán utána eltűnsz. Akkor már nehezebb lesz megtalálni, de ha nagyon keresnek sajnos úgy is meg tudnak találni. Esetleg ha tényleg kimész valahová, vagy elbújsz itt egy hegyen (Pilis stb.) akkor el tudsz tűnni, de az elég csöves életmód lesz egy ideig, és nehéz is véghezvinni. Normális körülmények között kéne alapból valami munkahely amiből meg tudsz élni valahol ahol nem keresnek.

De nem értem miért kéne azt hinniük hogy meghaltál..?

25 évesen senkinek semmi köze hogy hol vagy, és mit csinálsz!

2018. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ne, a keresésed sok millióba fog fájni az adófizetőknek, pls ne csesszél ki velünk így hagyj egy üzenetet legalább
2018. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régóta nekem is ezen jár az agyam (30 F), de mindig elvetem, mert meghülyülnék attól, h látom, h keresnek, aggódnak.


ismerősöm azt csinálta, h mondta szüleinek, h kimegy Prágába dolgozni.

Ki is ment, viszont csak elvétve volt hajlandó írni egy ímélt az anyjának, h vagy húgának, h megvan még.


Később még kevesebbet, aztán arról már nem is szólt, h Németo-ba költözött. Hozzáteszem, elég rosszul bánt vele a családja.


Szóval én is vmi ilyesmit tervezek jövőre, ha addig nem történik vmi csoda.

2018. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!