Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tesin mezítláb lenni?...

Milyen tesin mezítláb lenni? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen mezítláb voltunk edzésen. Eleinte kicsit hideg a padló, de meg lehet szokni. Amikor izzadsz rendesen, még kellenes is, és jobban tapad a lábad, mintha zokniban volnál.
2018. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Gyógytesin volt, hogy mezítláb voltam és a tanárnő is. Tetszett, atlán ez is közrejátszott, hogy lábfétises lettem.
2018. szept. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szeretek mezítláb lenni

2018. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Igen, gyógytesin mindig mezítláb kellett lenni. A rengeteg bordásfalramászás kicsit fájt de még így is szerettem.

Azóta is csak mezítlábas sportot űzök.

2018. szept. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szerintem sokkal jobb, mint tornacipőben, méginkább egy vastag edzőcipőben. Jobban érzed a talajt, szabadabban tudok mezítláb mozogni.

Általános iskolás korunkban volt valami női torna délutánonként az iskola tornatermében. A jobb csajok oda mezítláb jártak. Mi meg sárgultunk az irigységtől, mert nekünk a tornacipő, fehér zokni volt előírva.

Azóta sokkal jobban szeretek mezítláb edzeni, ahol csak lehet, így teszek. Ahogy a #4-es írta a bordásfalra mászás kicsit kellemetlen, de inkább kihívásnak fogom fel. A kéz zsámolyról való fel-le szökdelés is jobban igénybe veszi a lábat, de hamar hozzá erősödik. A jó, rugalmas talajon -- akár műanyagpadló, akár parketta -- futás egyáltanlán nem kellemetlen. Futógépen is csináltuk így crossfit-en, azt is jobban szeretem mezítláb.

Szóval ha lehetőség van rá, szerintem hagy el a cipőt, élvezni fogod.

2018. szept. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!