Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha a szüleite...

Ti mit tennétek, ha a szüleitek vallásosak, de te nem vagy az, és emiatt elítélnek?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon vallásosak, és nemrég elmondtam nekik, hogy én nem hiszek istenben. Erre ők teljesen kiakadtak. Azóta érzem, hogy másként néznek rám, nem ölelnek meg és nem is nagyon beszélgetnek velem. Nem tudom mit csináljak

2018. szept. 21. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Talán kezd önálló életet.
2018. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az okos hívők úgy élnek és cselekednek, mint a hitetlenek. A buta hitetlenek úgy élnek és cselekednek, mint a hívők.

Gyakorlatilag nem tudsz mit tenni.

Paradox.

2018. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lux morulus ***** válasza:

Kérdező.


Az elvakult vallással, nincs mit tenni. Persze az idő, sok mindent megold.Próbáld meg finomítani, pl: Hiszel, csak nem úgy ahogy ők..stb. Ez nem hazugság. Azt rád bízom, hogy megtaláld miért nem az.


2 válaszoló.


Valamiért, az emberre ismertem ebben. Jól látom, hogy te most az emberről beszélsz? :)


Nagyon jó meghatározása, a képmutatás és a szerepjátszás, vallásos hétköznapjainak.


Az ember pederaszta vonzódása, saját, kifacsart értékrendjéhez.


Hát csoda, hogy itt tartunk.

2018. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Próbáld mégegyszer megbeszélni velük a dolgot. Hidd el ők csak jót akarnak neked! Ha nem gond vissza kèrdeznèk: mi az ami miatt úgy gondolod hogy nem éri meg vallásosnak lenni? Szerintem inkább tanulj ezzel kapcsolatban a szüleidtől és utána dönts ebben:))!
2018. szept. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidiripi


https://www.youtube.com/watch?v=-MdhS2Fw_n8


Mit gondolsz? A szüleid felismerik majd hogy honnét van a szöveg, amit Ágnes énekel?

2018. szept. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!