Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkozom, mit tegyek?

Unatkozom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általában nem szoktam unatkozni, de most nem tudok mit kezdeni magammal. Olvastam, rajzoltam, sakkoztam, sorozatot néztem, tanultam, de semmivel nem tudom lekötni magamat. Valaki valami ötlet?
2018. szept. 21. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy esti séta?

Utoljára van egyelőre ilyen szép idő.

2018. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aludj
2018. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Játssz GTA Online!
2018. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hogy lehet unatkozni?

Lehet a lakasban takaritani, fozni-sutni, aztan szabadidos elfoglaltsagkent megtanulni varrni, kotni, horgolni es rajzolni, olvasni, tanulni, filmet nezni, tornazni, ha lany vagy, spa napot tartani. Ha kertes hazban laksz felasni a kertet, leveleket gereblyezni, mi pl ma fociztunk a lanyommal, de vannak mas kinti sportok pl a futas, vagy a kosarra dobas (csak egy palank kell hozza), de egy falhoz roplabdazni sem utolso elfoglaltsag, dartsozni (a tabla eleg olcso), vagy ugroiskolazni, tornazni, hullahopp karikazni, gorkorizni..

2018. nov. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!