Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány akibe beleszerett...

Van egy lány akibe beleszerettem de nem tudom hogy jó ötlet e bevallani. Többi lent. ?

Figyelt kérdés

Szóval jóideje ismerem de idén lett az osztálytársam és beleszerettem. De tudjátok mostanában a "menőbb" lányoknak általában idősebb palijuk van mert ez a 'trend'.

Egy nagyon aranyos és szép és persze népszerű lányról van szó.

Viszont érdekes jeleket vélek NÉHA felfedezni nála.Pl egyre többször van olyan hogy összeakad a tekintetünk és másodpercekig egymás szemébe nézünk és mindig elmosojodik, elpirul.

Aztán ha alkalma van rá próbál velem valamilyen kapcsolatot létesíteni, legalábbis én így érzem, persze lehet hogy csak túlgondolom a dolgokat.

Na visszatérve a lényegre ugye sajnos nem trend mostanában a saját korosztályod beli sráccal összejönni és ezért nem vagyok biztos a dolgomban.

Félek hogy totál rosszul gondoltam és csak kellemetlen helyzetbe hoznám magunkat és a házralévő négy évünk elég kínos lenne.

Szóval tanácsokra lenne szükségem hogy mit tegyek?

Minden segítséget előre is köszönök!



2018. szept. 21. 21:42
 1/4 anonim válasza:
100%
Mindenképpen írj rá, vagy beszéljetek élőben. Ha ezek a jelek tényleg valósak, hogy elpirul, akkor mindenképpen érdemes szerintem! :)
2018. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet neki bevallani, ha akarsz/rnál tőle valamit és ő nem foglalt, de még ha foglalt is, akkor is érdemes lehet bevallani neki. Hátha már a mostani párjával laposodik elfelé a kapcsolat, és már kacsingatnának mind a ketten kifelé, mert még se ő az igazi és mégse tudják elképzelni együtt egymással még akár60- 80 évig.
2018. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*De, ha viszont te ővele eltudnád; és lehet, hogy ő is veled... :)
2018. szept. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Ha van BMW-d akkor nyert ügyed van. Ha nincs, akkor úgyis mindegy.
2018. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!