Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Az unokatestvérem legjobb barátja kiskorom óta.Most legyen T. Nem fektettem nagy érdeklődést iránta soha. Rendszeresen láttam, találjiztunk 12 éves koromig, aztán elköltöztem egy másik városba. Persze mikor meglátogattam a rokonokat, akkor mindig láttam. 15 évesen visszaköltöztem. Majd 6 hónapja lett egy kapcsolatom. 3 hónaposak voltunk l, amikor a barátom legjobb barátjának a barátnőjével elmentünk bulizni. Ott T. odajött hozzám beszélgetni. Furcsa érzés vett, akkor hatalmába, de elnyomtam magamban. Most második here, hogy barátommal szünetelünk. Ebben sok minden közre játszott. Leginkább az, hogy szarkasztikus személyiség. Most vissza akar kapni, de én nem szeretnék visszamenni hozzá. Bár ez nagyon nehéz, hiszem eléggé lelkis vagyok. A lényeg az, hogy a nagymamámmal rendszeresen T. munka helyénél megyünk el és többnyire ilyenkor kint van a munkahelye elött cigizni. Mindig köszönünk egymásnak. Ilyenkor elmosolyodom. Azok a szemek ahwww. Na mindegy. Kb.egy hónapja a bátyjával beköltöztek a szomszédba. Így szinte minden nap láton. Probálim elkerülni, mert félék, hogy a végén beleszeretek. Az meg 100%, hogy én nem kellenék neki. Meg amúgy is van barátom akivel már 2 hónapja probálok szakítani, de nem hadja. Ha vele maradok a pszihiátrián kötök ki. De miért nézek így T-re? Nem akarok. A barátommal se tudok szakitani. Mikor lesz már ennek vége? Mit csináljak? Félek...

2018. szept. 22. 18:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi ez lemaradt. 19L
2018. szept. 22. 18:15
 2/3 anonim válasza:
Majd kinövöd ezt és lesznek fontosabb dolgaid az életben, amit érzel iránta az nem több csak áltatás. hidd el jobb ha hagyod a dolgot mivel nem reagál rád az ürge akkor nem fog tégedet érdekelni, én elhiszem, hogy jó az arcberendezése meg minden :) de nézd a másik oldalát ez csak érdek kapcsolat lenne... lesz jobb aki tényleg oda van érted!! Remélem jól döntesz majd?;)
2018. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bocsi ez lemaradt 20/F
2018. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!