Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Figyelem! Akik festettek mar...

Figyelem! Akik festettek mar a hajukat vagy esetleg rendelkeznek nemi fodrasz tudassal azok esetleg segitenenek?!

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben be lett festve a VILAGOSBARNA hajam FEKETERE utana most iden januarig nem nyultam hozza le volt nove mar azert nagyon szepen ezert befestettem barnara vagyis csak akartam mert ujbol korom fekete lett.

Most hagytam egy darabig es januar ota egyatalan nem nyultam hozza es most ott tartok hogy a fenyben olyan mintha voroses barna lenne,de amugy elegge undoritoan le van nove.

Felul mar az eredeti hajszinem van kozepen meg fekete es alul megint barna.

Es a hajam alul mar barna epphogy

Es mar eleg szepen ki van kopva a fekete de azert megis van meg benne.

Tudom sajnos igy kep nelkul nehez elmagyarazni ezt az egeszet.

De az lenne a kerdesem hogy be merjem festeni barnara? Hatha kapok egy sotetes barna arnyalatot?!

Vagy meg egy par honapig hanyagoljam?

Vagy tudtok olyan festek szint amitol ilyen barnas arnyalatot kapok fekete alapon? Sok helyen olvastam hogy vorossel kene es annyak barnas arnyalata lesz a hajon.



2018. szept. 22. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebből most szedd ki a sok felesleges infót, és keresd mega megfelelő kategóriát.
2018. szept. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!