Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha te nyerted...

Mit tennél, ha te nyerted volna meg az 1.8 milliárd forintot a lottón?

Figyelt kérdés
Most itt nem arra gondolok, hogy vennék egy Yachtot, meg sportautót. Hanem inkább arra, hogy kinek szolnál, hogy kezdenéd el az egész új életed, tudnád e kezelni a hirtelen rádszagadt nagy vagyont.
2018. szept. 23. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mátyás királyosat játszanék, járnám az országot és akiről látszik hogy lenne helye pár tízezer ft-nak, annak adnék. Csak úgy.
2018. szept. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg most ugyanúgy a legjobb barátom szülinapját ünnepelném, esetleg drágább piákkal.

Vennék 3 belvárosi ingatlant, egyikben laknék a másik 2-t kiadni albérletbe. 1-2 milliót elköltenék a hobbijaimra és a sportra amit versenyszerűen űzök. A többit lekötném, többek közt a tandíjam fizetésére. Nem szólnék senkinek, a legjobb barátomon kívül.

2018. szept. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

tudnám. vennék pár ingatlant több helyen felújittnám, néhányat kiadnék.

vennék földet , ültetnék paprikát, burgonyát stb több hektáron és vennék fel munkásokat is, kertészeket, begyűjtőket napszámosokat.

aranyba is fektetnék valamennyit , vennék egy kisebb gyémántot adakoznék is vagy 200 milliót szóval lennének terveim.

erre fel valószínűleg egy olyan nyeri aki azt se tudja majd mit kezdjen vele:D

2018. szept. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a szüleimet, aztán keresnénk együtt egy olyan vkit, aki ért a pénzhet, befektetéshet, hogy adjon tanácsot. Kis részét tartanám csak meg. Kb. 500 milliónak kapásból tudok helyet, elsőnek ezeket valósítanám meg. Ingatlant én is vennék belőle, bár az albérletbe való kiadást biztos kiadnám másnak, mert én nem akarnék ezzel foglalkozni. Létrehoznék egy céget, ami azzal foglalkozna, ami a szakmémba vág. Nincs ilyen a városunkban sajnos, úgyhogy elférne egy
2018. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinek szólnék? Én egy évig senkinek sem! Sőt! Eljátszanék egy kamu sztorit, hogy bajba kerültem, elvesztettem a munkámat. Segítségre szorulok. És ennek megfelelően egyre lepusztultabban néznék ki és úgy is öltözködnék. Megtesztelném, hogy a bajban ki van a segítségemre. Megtesztelném, hogy ki az aki engem szeret, és nem a pénzemet.

Na, azokat, akik a bajban a segítségemre voltak, és segítettek - azokat bőségesen kárpótolnám, és segíteném én is. A többiek meg így jártak és kész...

2018. szept. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem konkrétan megvannak azok a befektetési ötleteim, amiből egy új életminőséget és az általam vágyott életszínvonalat elérjem.


Bár én a visszafogott úrizálás híve vagyok és egyáltalán nem egy manipulálható fogyasztó beállítottságú fickó.


Amúgy persze nekem is vannak dilijeim, de szeretem a pénzemet, ha sok van, ha kevés, nem elbaśżni, hanem életminőségileg pragmatikusan rákölteni arra, ami nekem fontos.


Tudok egy konkrét ingatlanbefektetést, ami 135MFt-ból havi tiszta kb 2M-t hoz. Egy pesti középluxus lakóingatlan áráért tudok egy eladó birtokot, felújított kiskastéllyal (jobban vonz, mint a maias színes-szagos újépítésű modern luxus akármik), ahol bőven lenne élettér megvalósítanom egy másik tervemet, ami szintén kb 100millióból hosszútávon behozna 1-1,5-2 millát havonta. A terveim ráadásul kb ennek a nyereménynek az egyharmadából bőségesen kijönnének. A fennmaradó összeggel is keresnék jó befektetéseket. Tudok olyan ingatlanokat, amik kb 10 év múlva a 3-4szeresét fogják érni itt a környéken.


Szóval visszatérve, nem részegednék meg a sok pénztől, annyira kristálytisztán megvan, hogy hogy alakítanám ki az életemet, hogy semmi fölös pénzszórásra nem lenne szükségem ahhoz, hogy jól érezzem magam.

2018. okt. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!