Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket érdekelne egy ilyen...

Titeket érdekelne egy ilyen youtube csatorna?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni egy vlogolós, fotós, tech csatornát. A (napi)vlog leginkább a fényképészetről szólna de lennének más témák is mint például az utazás. Titeket érdektlne egy ilyen csatorna?

(14 vagyok)



2018. szept. 24. 07:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan videókat tervezel, hogy "Top 10 ami életedbe kerülhet" vagy "Paula elment (nem clickbait), és csak a tartalomra mész nem a nézettségre akkor igen.
2018. szept. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a clickbait címekre mennék. A top tíz videókat meg utálom (a másolatokat a legjobban)
2018. szept. 24. 07:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem nézek ilyen csatornákat, de szerintem eléggé telített belőle a piac.
2018. szept. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen tudom elképzelni, hogy 14 évesen tudnál olyan tartalmat mutatni, ami érdekel, ami megfog a fényképészet terén.

Persze vannak még csodák.

2018. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges újabb Pistike channel.
2018. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 a pistike channelt meghagyom neked
2018. szept. 24. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiatalon eleve teljesen felesleges a Youtube-karrier, nem gyereknek való, mert elveszi az eszüket. Az amit a fotós szakmáról át lehet adni, eladják a profik most is. Miután ennek van saját szakirodalma, rendszere, kiforrott technikája, nem tudsz miben újat mondani attól, amit előtted már ezrek elmondtak. Utánozni őket nincs értelme, új dolgot feltalálni nem fogsz. Egy gyerek pedig nem hitelese előadó, pont annyira ellenszenves mikor a 11-12 éves a smink-haul-divat csatornákon előadják a lányok a tudományt. Érted, egy kis szaros kölyök akinek sminkelnie sem lenne szabad, engem ne oktasson már ki a trendekről meg technikákról.
2018. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem írtakkal, hogy 14 évesen nem volnál hiteles szakértő a tudásátadó műfajban és inkább ártalmasnak tartanám, ha így csinálnád. egyrészt sok ilyen van már, másrészt most is bőven akadnak olyanok, akik inkább csak mutatják, hogy mennyire értenek dolgokhoz, de közben sokszor hülyeségeket beszélnek.


ugyanakkor viszont szerintem annak abszolút lehet létjogosultsága, hogy arról vlogolj, ami téged érdekel és bemutasd a tanulási, fejlődési folyamatodat. csak szerényen és a tudás iránti alázattal csináld. attól, hogy te beszélsz a képernyőn és esetleg még sokan is megnézik, amit előadsz, még legyél vele tisztában, hogy nagyon az elején vagy még a tanulási folyamatnak és nem tudsz még mindent. a hírnév és a népszerűség pedig ne vegye el az eszed!

2018. nov. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
na és elkezdted? hogy megy?
2019. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem fog válaszolni, mivel törölték a kora miatt.
2019. máj. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!