Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Telekomnál ha Domino Maraton...

A Telekomnál ha Domino Maraton (1GB) mobilnetet veszek, akkor azt mindig ki kell fizetnem amikor elfogy?

Figyelt kérdés
1640FT-ot kell fizetnem akkor, ha elfogy a netem vagy ez csak egyszeri alkalom, amit addig használok amíg el nem fogy, és nem újul meg (ingyen)? na értitek :D
2018. szept. 24. 18:48
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha elfogy, akkor újra ki kell fizetned az 1640Ft-ot. Ha az is elfogy, akkor megint. És így tovább. Annyi, hogy nem egy fix idő alatt "kell" elhasználnod, hanem amíg neked elég. Ha 1 óra alatt, akkor addig tart. Ha 1 évig, akkor addig.
2018. szept. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem újul meg automatikusan. Bár nem ez volt a kérdés, most van a telekomnak akciója, ha nem okoz gondot a sim kártya csere vagy dual simes vagy, akkor 11GB-ot (+80perc) adnak 990 Ft-ért. Egy cseppet olcsóbb.

[link]

2018. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!