Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kiskorú vagyok, és szeretné...

Ha kiskorú vagyok, és szeretnék kést venni, ami esetleg 8cm-nél nagyobb, de nem hordanám közterületen, azt kiadnák nekem boltban? Tetszenek a kések használni nem használom őket!

Figyelt kérdés
2018. szept. 24. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el mert úgy jársz mint én. Imádtam az ágyú maketteket és nem bírtam el hogy ne próbáljam ki élesben. Megtöltöttem és majdnem levitte a kezem, a haverom pedig lábszáron sérült meg elég csúnyán mert nem volt kitámasztva a rézágyú. Egy pillangókéssel pedig véletlenül szívenszúrta magát egy szintén másik haverom. Szerencsére túlélte.
2018. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az igen! :/ Mondjuk én nem használnám semmire igazából,csak kitenném a polcra :D Hogy sikerült szíven szúrni magát?
2018. szept. 25. 05:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik szülőddel közösen menjetek el megvenni. Ennyiben biztosan kérheted a segítségüket.
2018. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igazából kiadják erre kifejezett korlátozás nincs
2021. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!