Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó rajztudással milyen pályát...

Gunner.. kérdése:

Jó rajztudással milyen pályát válasszak?

Figyelt kérdés
Jelenleg gazdasági szakgimibe járok, de nem nagyon tudnám elképzelni hogy ezt csináljam mint munkámat.

2018. szept. 25. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Festő.
2018. szept. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne. Eddig a tervem az, hogy elmegyek gazdaságinfóra, annak az alapszakja hamar megvan, jól is lehet vele keresni, aztán összegyűjtöm a pénzt a Metropolitan animáció szakjára. Lehetne menni MOME államira is, de oda csak azokat veszik fel, akik már alapból tudnak animálni... Én meg csak rajzolni tudok. (Amúgy azért animáció, mert érdekesnek találom, bár tapasztalatom nincsen vele, és mert ezzel nem halnék éhen, főleg külföldön. Vagy csak szimpla mellékes hobbi lenne gazdinfó mellett.)

Amúgy jó rajztudással még mehetsz építészetire, de oda fizika is kell. Akkor van még tervezőgrafikus, média design, 3D modellezés, rajz tanár, meg sokféle tervezőművész. De akár porcelánokat is festhetsz.

2018. szept. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lapátolni elmehetsz mondjuk...
2018. szept. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Keresztanyám is nemrég végzett a MOMÉn fotózásból, meg Nagyváradon grafikából, ő is a MOMÉt javasolta, csak azt hallottam hogy alap szintre nehéz bejutni, mert sok a jelentkezés, ezért jobb ötlet lenne a Mester fokozat.


Köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 29. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!