Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérlek olvassátok el! Van rá...

Kérlek olvassátok el! Van rá esély hogy elmehessek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Nyáron többször jártam bulizni, persze mindig azt mondtam hogy szülinap. Most is elakarok menni egy ilyen buliba pénteken a haverokkal (22:00-5:00). Beadtam megint a szokásos szülinap témát, de valamit megtudhattak, mert egyből telefonszám kell nekik stb... Milyen érveket lehetne felhozni hogy elengedjenek? (Egész nap segítek mindenben amiben csak tudok, de tényleg mindenben). Nem tudom hogy hozzam fel, hogy nem szülinap lesz stb... Kérlek segítsetek!

2018. szept. 25. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy már kisgyerek. menjél azt kész.
2018. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Mi lenne ha megmondanak nekik, hogy penteken bulizni mesz a barátaiddal bulizni péntek este, s vigyazol magadra meg ilyesmi. Alapból nem ertem, hogy mi lenne a különbseg, ha szülinap. 17 evesen a haverjaiddal biztos nem babazsúr lenne az sem.

Persze érthető, ha a szüleid aggódnak. De szerintem, ha pontosan tudják hová mész, kb mikorra ersz haza (mondjuk nekem hajnal 5 kicsit soknak tünik), akkor talán nyugotabbak lennének. Esetleg megbeszélitek, hogy egy-egy üzit küldesz nekik, hogy meg élsz!

Hazudni meg elhallgatni szerintem nem túl jó ötlet! (Bar ismerek olyan szülőket, akiknel túl sok más valasztása nem volt a srácnak)


22L

2018. szept. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!