Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Facebookon hogy lehetséges...

Facebookon hogy lehetséges ez? (lent)

Figyelt kérdés

Adott 1 ismerősöm, akinek egyik napról a másikra hirtelen csak is kizárólag a publikus posztjait látom a kezdetig visszamenőleg (több év), minden más ami korábban volt megosztása posztokról, képek róla, bármi, az mind eltűnt számomra, mert az korábban csak ismerősök által volt beállítva láthatóvá. Ilyen létezik?


Úgy értem létezik ilyen beállítási lehetőség 1 gombnyomásra valahol, hogy eltüntessen mindent évekre visszamenőleg valaki számára? Valamilyen adatvédelmi beállítás?


Tudom hogy van arra lehetőség, hogy minden posztnál beállítani kinek legyen látható ez, de lehetetlenség, hogy ő ezt végig zongorázta minden posztján, meg nem is csinálta ezt, szinte biztos. :D Nincs erre ideje.


Tehát csak a publikus dolgait látom ami korábban úgy volt beállítva nála, minden más eltűnt számomra nagyon régre visszamenőleg.


Létezhet hogy feltörték a fiókját vagy bekapott valami vírust? vagy talált 1 ilyen beállítást valahol, ahol ezt megcsinálta?

Mert én ilyennel sohasem találkoztam hogy lehet :D



2018. szept. 27. 00:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen olyan, mintha törölt volna az ismerősei közül, mert pont annyit látok, mint akárki más idegen ami publikus az oldalán, miközben ismerősök vagyunk.


Tényleg csak az érdekelne, van-e erre lehetőség valahol beállításban, vagy egyszerűen feltörték vagy valami vírus van nála

2018. szept. 27. 00:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Az lehetséges, hogy eddig is be volt állítva minden posztjánál, hogy "csak közeli ismerősök" vagy "távolabbi ismerősök is", és most egy kattintással átkerültél a közeliekből a távoliakba és azért nem látsz sokat.
2018. szept. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem hiszem. Egyszerűen azért, mert tényleg pontosan azokat és annyit látok, mint egy olyan ember, aki nem is ismerős nála (van 1 másik fiókom játékra, és megnéztem, ugyanazt látom).


Minden dolga az oldalán (már amit mutat), azt csak publikusként látni, amit régen úgy osztott meg. A többi eltűnt teljesen. Még csak 1 db olyan poszt sincs, ami ismerős láthatósággal lenne az oldalán.

Még a kiemelt képek is eltűntek, ami egyébként nem is állítható hogy ki láthassa, vagy ki nem. Totál üres lett a névjegyzékbe is, lakhely, melóhely, ismerősök, stb, amit egyébként gombnyomásokkal állíthat, tudom, de számomra furcsa hogy így lenullázta az oldalát.


Bár inkább a hírfolyam része amit nem értek, hogy valósítható meg. Bár erről a közelebbi-távolabbi ismerős dologról nem hallottam, utána nézek, de szerintem valami van a háttérben hogy ilyen üres lett. :\


Azért köszönöm szívből a segítséget!

2018. szept. 27. 02:05
 4/4 A kérdező kommentje:

Rájöttem. :D

Berakott a korlátozottak listájára, ahol ugyanúgy ismerős maradok, csak annyit látok mint 1 bármely idegen.

Bár a nyilvános képeit, ami mindenkinek publikus, akkor ezek szerint leszedte emiatt mindenki számára.. :D

Köszönöm azért .)

2018. szept. 27. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!