Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv ti mit tanácsoltok (SÜRGŐS)?

Üdv ti mit tanácsoltok (SÜRGŐS)?

Figyelt kérdés

Ma el kellet kérnem magam a munkahelyemről "családi problémák-ra" hivatkozva és ugye azt holnap le kell dolgoznom.Addig az oké csak nem tudom mit mondjak ha holnap meg kérdezni a főnököm hogy mi volt az olyan sűrgős. Az igazság valóban az hogy rendeltem valamit amit hozott a futár és hiába írtam meg nekik hogy délután 2 után leszek otthon már délbe hívott hogy hol vagyok....

De fontos háztartási cikk ez amit nem tudtam volna tovább mellőzni azért volt sürgős az át vétele.De ugye ezzel az indokkal hogy "Jön a futár" nem engedtek volna el mit tanácsoltok mit mondjak neki ? ami hihető családi probléma.



2018. szept. 27. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Gyerek rosszul lett és haza kellett hozni az iskolából.

Feleség rosszul lett/pasi.


Szülő rosszul lett, stb. stb. stb.

2018. szept. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs gyerekem nincsenek szüleim
2018. szept. 27. 13:37
 3/10 A kérdező kommentje:
jah most nincs barátnőm se xd
2018. szept. 27. 13:37
 4/10 A kérdező kommentje:
más esetleg :D ? bátyám van csak
2018. szept. 27. 13:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen alapon kérdezget? Semmi köze hozzá, magán ügy. Meg kell neki mondani, hogy otthoni probléma volt amit azonnal meg kellett oldani.
2018. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Főnök, meg volt beszélve egy futár céggel, hogy a rendelt terméket csak délután tudom átvenni, de váratlanul felbukkant nálunk. Senkit nem tudtam megkérni, vegye át a nevemben.


Ez olyan hazugság, amire fél év múlva is emlékezni fogsz. Hidd el, ez a jó megoldás.

Egyszer füllentettem életemben a munkahelyemen, a végén már Háry János igazmondó volt mellettem. Rendere visszatértek a dolgok, s nem emlékeztem, kinek mit mondtam, s egyre jobban csak belebonyolódtam. Amcsiban filmesek sok pénzt keresnek ezzel, de nekem csak egyre kínosabb lett.

2018. szept. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szült az unokatestvéred vagy bármely más rokonod
2018. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Már miért ne mondhatnád meg az igazat, ha az annyira fontos volt?


Nem jó hazudni, és az sem, ha másokat arra biztatsz.


Persze lehet, hogy a főnököd megkérdezi:

Miért nem a ide a munkahelyedre kérted azt a fontos eszközt, és majd haza vitted volna?

Vagy miért nem mondtad a futárnak, hogy jöjjön vissza később, ahogyan azt eredetileg is kérted?

2018. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

az volt az első hogy mondtam a futárnak azt hogy később jöljön de azt mondta h ő nem tud vissza jönni akkor vissza küldik a csomagot. azért nem ezt mondtam a főnökömnek mert elég szar ideg állapotba votl ma mindenkit csak baszogatott meg

a csoportvezetőm szerint azt mondta ezért tuti nem fog el engedni és az ő ötlete volt h családi okokat mondjunk a műszak vezetőnek.A munka helyre azért nem tudtam hozatni mert a pénz nem volt nálam hanem otthon volt mert oda vártam.Kérdezte is a csoport vezetőm hogy mennyibe kerül a csomag? ( gondolom azért hogy ha pár ezer ft-lett volna csak akkor adott volna annyit és majd másnap vissza vittem volna neki) De mivel 50.000ft volt így mondta hogy akkor csak az lesz hogy el kell mennem

hamarabb és másnap le dolgozom

2018. szept. 27. 15:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvasgatom az írásaid. Te ügye valami értelmiségi munkakörben dolgozol?
2018. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!