Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mostanában érdekel, hogy...

Mostanában érdekel, hogy milyen lehet egy lánnyal smárolni. Szerintetek lesz benne valaha részem? Hogyan lehetne ilyet kipróbálni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 15:19
 1/1 Csillagcica ***** válasza:
Ezt így látatlanból és ismeretség nélkül hogyan kéne megmondani hogy fogsz e valaha smárolni? De ami ennél is fontosabb, hogy ilyesmit kipróbálni csak úgy nem lehet. Mondhatnám hogy ez így hülye kérdés. Ahhoz hogy csókolózz először is kell egy életkor (nem tudom hány éves vagy),ami hogyha megvan akkor már tudsz éretten gondolkodni,és jó döntéseket hozni,hogy például ha összejöttél egy lánnyal (ehhez is idő és sok más is kell) akkor hát úgymond el tudd dönteni hogy csókolózni szeretnél vele. De nem hiszem hogy ez olyan dolog amit így előre el kell dönteni (mint mondjuk mikor egy napodat megszervezed). Az igazi szerelmes csók érzésből jön,tulakdonképpen a szerelem váltja ki. Remélem segítettem és megértettem veled egy fontos dolgot. :)
2018. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!