Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetséges egy visszaté...

Hogyan lehetséges egy visszatérő zaklatónak a személyét kideríteni facen, viberen és egyéb chat oldalakon?

Figyelt kérdés

Hónapok óta rám szállt valaki, több profillal írkál rám, facen, valahonnan tudja a számomat és random hívogat ismeretlen számról, itt is kéretlen üzeneteket küld nekem néha, és pár másik chat oldalon is zaklat.

Párszor látott nyilvánosan a munkámból kifolyólag.Én több ezer embert látok több városban minden nap, egyedileg egyáltalán nem tudom hogy ki az, de valahonnan nagyon ismer és mintha tönkre akarna tenni. Már megjártam a rendőrséget is, de ha csak az üzeneteket mutogatom ott is, nem lesz tevőleges előrelépés az ügyben, és eléggé kikészít.

Mit lehet ilyenkor csinálni?

(Több részletet privátban írok.)



2018. szept. 28. 04:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja a számodat? Miket derített ki rólad?
2018. szept. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rendörségen NEM mutogatni kell az üzeneteket, hanem feljelentést tenni ismeretlen zaklató ellen.
2018. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írtam privátban.
2018. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A rendőrségen feljelentést is tettem természetesen, de megmutattam minden üzenetet amit le tudtam menteni.
2018. szept. 28. 12:04
 5/6 A kérdező kommentje:
A számomat onnan tudja, hogy kiadtam egy ismerősömnek, akinek ez ismerőse lehet, még ha távolabbi is, és valahogy eljutott hozzá/megszerezte/megtalált egy elejtett cetlit amin a számom volt/stb, és most tudja.
2018. szept. 28. 12:08
 6/6 anonim válasza:
Szóval ez a valaki tudja a nevedet, facedet, és a gyk-s felhasználónevedett is, plusz még csetoldalakon is megtalált. Hm, érdekes... Nem tudsz mit csinálni, megvárod míg megunja és leáll. A rendőrség ezt leszrja, rájuk hiába vársz.
2018. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!