Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mutat a Facebook messeng...

Miért mutat a Facebook messenger elérhetőnek ha nem is vagyok elérhető?

Figyelt kérdés

facebookom nincs, illetve fel van függesztve, csak a messengert használom, ezt csak azért mondom mert hallottam olyasmit hogy valaki akkor is elérhető a messengeren ha csak a facebookot böngészi de nem beszélget a messengeren.

szóval egy csomó kínos szitum volt amikor írtak nekem és azt hitték azért nem válaszolok mertnem akarok, de közbe elérhető vagyok, pedig nem is voltam telefonközelbe....

csomószor elérhetőnek mutat a messenger, a párom telefonjáról néztem magam, a telefonom a zsebemben volt de elérhető voltam, majd kikapcsoltam rajt a netet és még úgy is, és nem csak percekig....

2 emberrel megpróbáltam hogy én ugyanúgy elérhetőnek láttam őket, de nem is volt a kezükben a telefon.... szóval nem értem ez mi


2018. szept. 28. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:

azér mer kijelentkezés nélkül egyszerűen megszakítottad a kapcsolatot

ez így van gépről is ha csak bezárod a böngészőt még jó darabig elérhetőt jelez

ki kell lépni/jelentkezni, és akkor nem leszel elérhető...

2018. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mennyi ideig kb? mert volt hogy fél órával utánna is elérhető voltam...
2018. szept. 28. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem tudom próbáld ki, és mérd le.., de szerintem kb ~ 1 óra max
2018. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jelentkezz ki a messengerből mielőtt kilépsz azt akkor nem lesz ilyen probléma
2018. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!