Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem nagyon tetszik a Bajazid...

Nekem nagyon tetszik a Bajazid török név 🙂 és Magyarországon adhatnam ezt a nevet a fiamnak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 1. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs bent a nyelvtudományi intézet listájában.
2018. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre még nem, mivel nem szerepel az MTA legfrissebb, szeptemberi utónévjegyzékében ( [link] Ugyanakkor ha kérvényezed, hogy tegyék anyakönyvezhetővé, gyakorlatilag biztosan engedélyezni fogják.
2018. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek 😀
2018. okt. 2. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Aztán arra nem is gondoltál kedves kérdező hogy a fiad majd mit fog szólni később a Bajazid névre ? A sok Lacika,Petike,Ricsike közt egy Bajazid nevű gyerek, minden esetre érdekes. Csoporttársak nem tudom hogy fogják "elfogadni" azt hogy valaki inkább egy török nevet választ és mégis magyar állampolgár.
2018. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet előrelátó. Lehet, mire felnő a Petike lesz az egzotikus a sok Ali, Musztafa, Juszuf között. :D
2018. okt. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá... Csak ha belegondolunk ma már nem gyakori a Lacika petike... Stb.. ezek a nevek..nagyon sokan adnak nem magyar nevet vagy éppen furcsa nevet a gyereküknek...A bajaziddal akkor miért lenne gond?
2018. okt. 27. 09:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma sincs sok petike meg lacika... egyre tobb a kulfoldi/ritka név. Par ev mulva mire nalam szoba johet a baba addigra meg mar nyilvan ennyi se lesz...😑 szoval nem ertem mi a probléma vele. Ma is nagyon sok erdekes nevet hallhatunk szoval az h piszkalni fogjak a neve miatt.. nemhiszem🙄
2019. ápr. 2. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!