Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek magántanuló?

Hogyan lehetek magántanuló?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam azon, hogy iskolát váltok, mivel nagyon messze van. Az oda út kb. másfé óra, ha nem több...

És késni is szoktam az első órákról sajnos.😔

Szakgimnáziumba járok, és már nem nagyon tudnék átmenni más iskolába, hogy ne legyen semmi probléma, mondjuk azzal, hogy teljesen máshol tartunk az anyaggal, vagy ugye a 9. osztályt újból kéne kezdenem.

Erre valami más megoldást lehet taláni? Mert tanulásra, meg szinte semmi másra nem jut időm, elveszi az utazás.



#tanulás #magántanuló.
2018. okt. 1. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, mit gondolok a jelen oktatási rendszerről, az a napi 2x másfél óra vonat miért nem elég a tanulásra? Amikor anno jártam középsuliba, majd angolra és most okj-ra, én mindig az utazások során tudtam a legjobban tanulni, holott mindig csak 20-30 perceket "utaztam" (busz, metró, villamos).
2018. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is lehet tanulni, tömve van emberekkel a busz, a villamos, de meg a hev is.
2018. okt. 1. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Hanyadikos vagy? Milyen szamgimnazium? Merrre fele laksz?

Magantanuló státus MOn nem megy csak ugy. Csak bizonyos sulikban lehetséges, s legtöbbször csak vmilyen megfelelő "indokkal"

2018. okt. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
11.es vagyok, az Erzsébet Királyné Szépeszeti Szakgimnáziumban, és a 3.kerületből járok be.
2018. okt. 2. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!