Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Adnátok tanácsot?

Adnátok tanácsot?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm aki nagyon okos de tényleg mindent kiráz a kisujjábol. Minden órán szinte minden kérdésre tudja a választ mindenből ötöst kap.

Volt egy olyan lehetőség, hogy aki ment a templomba az kapott egy ötöst toribol megkérdeztem tőle, hogy megyünk e o meg azt mondta, hogy minek van neki elég ez eléggé bekepzeltnek hangzott.

Na mindegy és mostanában van egy olyan problémám, hogy semmi sem hoz lázba. A fiúk sem ami 19 évesen szerintem elég gaz. Ha pl megnéz az utcán valaki akkor mindig kitálok valami kifogást, hogy azért mert biztos rosszul néztem ki vagy hasonlók és sosem azt mondom, hogy talán azért nézték meg mert tetszettem ez meg sem fordul a fejemben.

A baratnos témára vissza terve ugy erzem magam mellette, hogy nem vagyok elég jo ezért bezarkozom mások irányába is. Nem akarok rossz embernek vagy barátnak tűnni de tényleg úgy erzem mellette, hogy nekem nem kell semmit mondanom mert az úgyis rossz lesz.

Régen nyitottabb voltam sokkal mások felé a fiúk fele is de most....

szeretnék ezzel kapcsolatosan tanácsot kérni.



#barátság #Visszahúzódas
2018. okt. 2. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt szeretnéd hallani, hogy hagyd ott a barátnődet, mert rossz hatással van rád? Én nem tennék így a helyedben, később bánni fogod. Kereshetsz más barátokat ettől függetlenül, akiknél, úgy érzed, jobb tudsz lenni. Ettől nyitottabbá is válnál, és nem mindig jár a régi barátságok hanyagolásával.

Egyébként meg nem ciki segítsëet kérned az okos barátnődtől ;) biztosan szívesen elmagyarázná az anyagot ha megkéred, tanulhattok együtt. És biztosan van valami, amiben te vagy a jobb nála. Művészet, sport, humán és reál tantárgyak, zene, keress valamit, ami neked megy jobban és nem fogod magad rossgul érezni. Egyébként meg a barátod, szóval nem ciki neki rosszat mondani. Poénkodj. Lehet, hogy a humorérzéked jobb ;)

Nekem is elég jó jegyeim voltak gimiben (kb szín ötös voltam) és én se vettem részt ilyen extra ötösszerzési dolgokban, mert semmi szükségem nem volt rá, ettől nem lesz valaki beképzelt, csak realista, minek törje magát feleslegesen.

2018. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2018. okt. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!