Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Facultas...

Hotaruabe kérdése:

Mi a véleményetek a Facultas Humán Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan eljön az az idő, hogy gimit válasszak, és mivel csak a nyelvek érdekelnek, semmi matek, fizika stb., ezért elkezdtem keresgélni, és rátaláltam erre a sulira. Mi a véleményetek? Tanítanak itt Japánt, és Franciát is? :) Ha esetleg nem, tudtok ajánlani ilyennel foglalkozó gimnáziumokat?



2018. okt. 3. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Most vagyok kilencedikes. Én is beírtam ezt a sulit. Amit tudni kell, hogy elég veszélyes környékén van, többek között ezért írtam hátra. Kb mindenkit behívnak szóbelizni. Az épület egész jó állapotú. Ez egy magángimi *folyt köv*
2018. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De ha jól tudom már nem fizetős. Na mindegy. Szóval a szóbelire való behívás telefonon történik, a honlapon alig lesz valami. Nekem ott helyben megmondták, hogy felvettek. Szóbelin kérdeztek magyar ünnepi dátumokat, plusz rólam is!
2018. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia!Én kilencedikes vagyok,ide adtam be első helyre,mert nekem nagyon megtetszett a suli. Nem bántam meg,bár én is féltem és itt kérdezősködtem. Szerintem a környék nem gáz,a suli tök jól néz ki. A tanárok kedvesek. A felvételi előtt nagyon izgultam. Azt mondták mindenkit behívnak mert szeretnének mindenkit megismerni. Nagyon kedvesek voltak hiába izgultam annyira. Szóval most is ide jönnék ha idén kellene választani. Szerintem nyilt napra érdemes elmenni,akkor jobban szét tudsz nézni. Sok sikert a felvételidhez :)
2018. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és japánt is tanítanak? :)
2018. nov. 30. 18:06
 5/7 anonim válasza:
Nem tanítanak japánt, ha szerencséd van jó osztályba kerülsz, de ehez tenyleg szerencse kell, gyenge színvonalú a tanítás, reál egy vicc, humán majdnem középszerű, nyelv elég gyenge. A környék hihetetlen mocskos budos csoves kornyék, az épülettel nincs gond
2019. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van lehetőség angol német/Fancia német osztalyba menni, de ne varj sokat tole
2019. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez nem ehez a témához tartozik!..de ebben az iskolában van osztondíj?
2020. ápr. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!