Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet sulit váltani?

Lehet sulit váltani?

Figyelt kérdés

Jelenleg 9.-es vagyok (lány vagyook) egészségügyi iskolába járok de át szeretnék menni rendészeti suliba mert az jobban tetszik mint az egészségügyi. Ilyenkor mit kell tenni mikor vennének át? mikor lehetne próbálkozni hogy át vegyenek? Meg kell várni hogy félév legyen?

Hányas átlagal vennének fel?

Köszönöm előre is a válaszokat



2018. okt. 3. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Iskolafüggő. Atlagot sem lehet így megmondani. Ha peldaul kevesen vannak az adott evfolyamban könnyen atvesznek, ha full tele vannak, akkor nehezebben

Szerintem most kezd el érdeklőni naluk. Lehet így egy hónap után meg könnyeben at tudnának venni, mert annyi bepotolni valód mêg nem lenne.

De az is lehet vki félevkor megy el, s a helyere feltudnak venni. De akkor ia most vedd fel a kapcsolatot, nehogy vki megelőzzön.

2018. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom!

3,7 az átlagom azzal esélyes ,hogy át vennének ?

2018. okt. 3. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Az en sulimba átvettek volna, mert nem voltunk tele.

Szerintem az nem annyira alacsony, hogy baj legyen. Gondolom nem szín ötös tanulókkal van tele.

2018. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!