Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen alsógatyát kéne vegyek?

Milyen alsógatyát kéne vegyek?

Figyelt kérdés
Régen volt ilyen keményebb kötésű alsó gatyám ilyen zöld féle, ez a fecske féle, nem teljes, de az sose nedvesedett be. Aztán átálltam utána a boxerra, és ugye sokat ülök egy nap, és észre vettem, hogy hihetetlenül képes benedvesedni vagy nem is tudom mit csinálni. Mintha kint lett volna a hideg déren, lehet izzadság vagy valami de nem értem miért van ez, nagyon idegesítő, mintha folyamat be lennék pisálva.. Aztán átáltam, hogy fél naponta cserélek alsó gatyát úgy jó volt, de eljutottam odaáig, hogy elfogyott az összes mosásba került, mindegyik szárítón volt és csak egy ilyen fecske szerű régi maradt meg régről felvettem abba voltam másfél napig, és akkor vettem észre, hogy az viszont nem nedvesedik vagy izzad vagy nem is tudom mit csinál, az teljesen száraz volt minden oldalt tapintva, nem értem miért.. Lehet ez a boxer hibája, mi lehet ez és milyen boxert kéne hogy vegyek, hogy ez elmúljon? vagy térjek vissza a fecskéhez? ez a négy kérdésem lenne

2018. okt. 5. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Rajtam életemben kb. 5*3 órát volt boxer, csak mert valami olyan helyen vetkőzni kellett, ahol mégse mindegy mi a szxrban mászkál az ember. De én ki nem bírnám azt egész nap, egész héten... Persze, télen odakinn marha jó, de nem szobahőmérsékleten ücsörögni egy vastag farmerban, plusz még alsó is alatta. Külön-külön is sok! Ha úgy se látja senki, olyan napra tökéletes a fecske. Azzal meg ne foglalkozzál, hogy a másik sok millió hogy bírja, az emberek többsége csak megy a többi után kérdőjelek nélkül, simán befogták őket piramisköveket húzogatni egy életen át, azon se gondolkodtak, jó-e az nekik...
2018. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Boxert
2019. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!