Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a legjobb...

Mit csináljak ha a legjobb barátnőm kollégiumba megy?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm ovi óta a legjobb barátnőm. De 8.-dik után elmegy kollégiumba. Nagyon félek hogy nem fogunk annyit találkozni vagy ilyesmi és hogy nem leszek a legjobb barátnője mert talál egy nálam jobbat stb. Mit csináljak?

2018. okt. 6. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld megakadályozni. Írj a kolinak, hogy ön- és közveszélyes. Próbáld megbuktatni a felvételi vizsgán, vagy egyenesen menj elé a dolgoknak és most 8.-ban is próbálj alátenni. Áruld be a tanáraidnak hogy puskázik, hogy csak abba a kisegítőbe vegyék fel mint amibe téged.
2018. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jezus neeee nehogy tonkretedd az almait en 8. Ok vagyok es az en baratnoim is masik varosba mennek tovabbtanulni es szerintem ne felj az ijesmitol ha tenyleg jo baratnok vagytok biztos hogy fogjatok tartani a kapcsolatot es az lehet hogy nem te leszel a legjobb baratnoje de az elet megy tovabb teis biztos talalsz majd baratokat es neked sem o lesz a legjobb baratnod. Remelem tudtam segíteni :)
2018. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!