Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Baj ha nem akarok barátokat?

Baj ha nem akarok barátokat?

Figyelt kérdés
Általában tanulok vagy a jövőmet építgetem de megszólnak, hogy "Mikor fogsz valóban élni?" mert nem járok szórakozni. Barátokat annyira nem akarok mert nem szeretek konfrontálódni. Állandóan mindenki beszólt mindenért mert nem védtem meg magam mert féltem, hogy otthagynak és egyedül leszek. Ebben az évben elkezdtem visszaszólni és rájöttem, hogy nem is hiányoznak ezek a "barátok". Már nem járok sehova és sokat tanulok. Ugye ez nem baj? Csak mert azt hallom mindenkitől, hogy antiszociális vagyok de én csak önmagam akarok lenni.

2018. okt. 6. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért lenne baj? Nekem sincsenek barátaim, de nincs is rájuk szükségem. A képességeim lehetővé teszik, hogy barátok nélkül is boldog, teljes életem legyen. Érdekbarátokra, meg sunyi alamuszi szarládákra, akik az első adandó alkalommal hátbaszúrnak, semmi szükségem.
2018. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D Jól esik tudni, hogy nem vagyok egyedül.
2018. okt. 7. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!