Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Belefáradtam...

Mit csináljak? Belefáradtam mindenbe.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Gimnáziumba járok. Míg az osztálytársaimnak napi 7 órájuk van addig nekem 10-11.A szüleim plusz órákra járatnak, holott nekem erre nincs erőm, úgy érzem emiatt a teher miatt az iskolába se tudok rendesen koncentrálni és készülni. Az órákon semmi sikerélményem.2 éve tettem le a középfokú nyelvvizsgát, de a szüleimnek ez nem elég. Próbáltam már velük beszélni, de olyankor elmondanak mindennek, és az a válaszuk hogy nem fogok az életben semmit sem elérni és egy taknyos kis szar vagyok. Mindig is sokat veszekedtem velük, de ma már rájukhagyom inkább. Csak az zavar, hogy a családi hierarhia szerint fölöttem állnak és ők szabályozzák az egész életemet, ami rendben is van, csak szörnyen csináljak. Magánéletem nincs. Alig vannak barátaim. Nagyon belefáradtam mindenbe, reggelente felkelni sincs erőm. Már ez megy évek óta de most nagyon tele lett a pohár. Mit tegyek? Pszichológuson is gondolkodtam már, de nem tudom mennyi értelme lenne.(és persze az időmbe se férne bele nagyon) Rossz látni, hogy mások milyen felszabadultak. Teljesen el vagyok keseredve, és félek, hogy ez kihat majd a jövőmre is.
2018. okt. 7. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Meddig vagy iskolába hany oraig általában ?

A szüleid gondolom ugy vannak vele h ennyi dolgod van az idődből kitelik hogy külön órákra jársz. Miért nincs az órákon semmi sikerélményed? Abban igazuk van hogy tanulj mert könnyebb lesz érvényesülnod később az életben munkahely szempontjából. (Bár az én szüleim is ezt tettek volna )

Nem lehet hogy csak úgy akarsz élni ahogy a többi osztálytársad? Napi 7 óra utána megy csavarogni pasizni

Hétvégén mehetsz te is a barátnőiddel nem ? Napi 10-11ora meddig tart? Mi dolgod utána hogy másra nincs időd? Otthon segítened kell ?

2018. okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!