Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem az anime végét!...

Nem értem az anime végét! Valaki segít?

Figyelt kérdés
Van a Steins;Gate anime film. A Deja vu-s (nem tudom az egész nevét sry) Azután nem értem, miután Kurisu megcsókolta a fiatal Okabe-t, hogy történtek a dolgok? (Bocsi nem tudtam értelmesebben leírni)

2018. okt. 8. 13:22
 1/3 MetalWolfie ***** válasza:
Mivel Okabe a filmben eltűnik az idősíkról ezért Kurisunak kell adni egy emléket Okabénak amit nem fog elfelejteni, így nem fogja az idősík "kitaszítani" magából. Ezért megcsókolta a fiatal Okabét, és majd miután visszament a jelenbe, Okabe azt mondta neki hogy "Nos Kurisutina, vissza tudnád nekem adni? ... A legelső csókom?" Mire Kurisu úgy válaszolt hogy "Soha". Így Okabe mondhatjuk nem idegen a Steins;Gate idősíkban ezáltal ott fog maradni és nem fog eltűnni. Remélem segíthettem!
2018. okt. 9. 06:37
 2/3 anonim ***** válasza:

A filmben ne keress logikát, súlyosan megsérti a Steins;Gate univerzum alapszabályait, amelyeket a sorozat és a VN gindosan felépített. Persze egy piszok hangulatos film, de nem érdemes egy fanfiction-nél többnek kezelni.

Nem is része hivatalosan az univerzumnak.

2018. okt. 10. 02:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. okt. 11. 22:01

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!