Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem értem az anime végét!...

Nem értem az anime végét! Valaki segít?

Figyelt kérdés
Van a Steins;Gate anime film. A Deja vu-s (nem tudom az egész nevét sry) Azután nem értem, miután Kurisu megcsókolta a fiatal Okabe-t, hogy történtek a dolgok? (Bocsi nem tudtam értelmesebben leírni)

2018. okt. 8. 13:22
1 2
 1/11 MetalWolfie ***** válasza:
Mivel Okabe a filmben eltűnik az idősíkról ezért Kurisunak kell adni egy emléket Okabénak amit nem fog elfelejteni, így nem fogja az idősík "kitaszítani" magából. Ezért megcsókolta a fiatal Okabét, és majd miután visszament a jelenbe, Okabe azt mondta neki hogy "Nos Kurisutina, vissza tudnád nekem adni? ... A legelső csókom?" Mire Kurisu úgy válaszolt hogy "Soha". Így Okabe mondhatjuk nem idegen a Steins;Gate idősíkban ezáltal ott fog maradni és nem fog eltűnni. Remélem segíthettem!
2018. okt. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A filmben ne keress logikát, súlyosan megsérti a Steins;Gate univerzum alapszabályait, amelyeket a sorozat és a VN gindosan felépített. Persze egy piszok hangulatos film, de nem érdemes egy fanfiction-nél többnek kezelni.

Nem is része hivatalosan az univerzumnak.

2018. okt. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. okt. 11. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
#2 Azért fan-fiction-nektúlzás nevezni. Jó oké R világvonal nem létezhet, de ettől eltekintve valószínűsíthetően ilyesmi történhetett Volna a S;G történtek után.
2021. jan. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4: Pont hogy ilyesmi nem történhetett volna, hiszen te magad is leírtad: az R világvonal nem létezhet, tehát a filmben látott kavarás egész egyszerűen nem történhet meg.


Olvasd el a Holy Day of Scourge Light Novelt, az a hivatalos folytatás, amit az eredeti szerző írt a VN-hez.

2021. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont a minap olvastam, még redditen láttam egy valamelyik nap erről egy reddit kommentet miszerint:""Okabe alsóbb rendűnek tartja magát Kurisu-től, ez a fő oka amért beceneveket aggat rá. Kurisu pedig nem tartja kettőjüket egyenlőnek ebből a tekintetből. Okabe részéről ez az érzés pedig csak tovább fokózódott mikor hagyta Kurisu-t emghalni vagy ő maga ölte őt meg. Valamint Kurisu csak "hálát" (az eredetiben felelőséget ír) és szánalmat (gondolom maga iránt gondolta az eredeti posztoló) és csak ezért olyan a kapcsolata Okabeval, mint amilyennek láthatjuk és nem igazi szerelem van kettőjük között (tekintve hogy neki csak emlékképei vannak a többi világvonalon történtekkel)"


[link]


De szerintem ez a kis iromány (mármint a Holy Day of Scourge ) pont az igazolja, hogy de.

2021. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az valóigaz, hogy R világvonal nem létezhet, de a levélben ami Kurisu írt annak a végén pont azt mondja, hogy majd hazalátogat hozzájuk, amit pont az OVA dolgoz fel, az OVA sequelje meg a movie. (Persze nyílván nem canon ez tény, de nem olyan rossz a sztori).
2021. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én se mondtam hogy rossz :) a fanfiction nem azt jelenti nálam, hogy valami rossz
2021. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De amúgy az OVA-ban pont fordítva van, Okabeék mennek Amerikába :D
2021. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az nem a movie?? Ha jól emlékszek az OVA-ban adja oda Kurisu-nek a kanalat, Kurisu pedig a köppernyt Okabe-nak...lehet igazad van, majd újra nézem lehet
2021. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!