Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek ihletet?

Hogyan szerezzek ihletet?

Figyelt kérdés
Anime történetet vagy inkább regényt (annak mondanám) szeretnék írni de nem tudom honann merítsek ihletet/ötletet. Tudnátok segíteni?

2018. okt. 8. 15:34
 1/5 anonim válasza:
100%
Próbálj meg fantáziálni a karakterekkel és a cselekvésükkel. Ihletet egyébként saját magad bunyraiból kell merítened, esetleg, ha barátaid nem adnak ötleteket. :)
2018. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :3
2018. okt. 8. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

ha nincs semmi ötleted az elején, akkor inkább el se kezdd

ebből születnek a sablonos semmit nem érő butaságok, unalmas klisék amiket rakhatunk a többi mellé a kukába

na ne már légyszi...

2018. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én fanfictionben utazom (Supernatural / Destiel), főleg AU-ban, azaz Alternatív Univerzumban. :) Ihletet szerezni sok mindenből lehet. Elég hozzá néha egy kép, olykor videó, netán csak egy zene. DE néha az is megihlet, amit látok, hallok, tapasztalok a valóságban.

Mivel én vizuális típus vagyok, a képek, és a videók jobban ihletnek. De olyan is volt, hogy kihívásra a szivárvány színeiről kellett írni, pontosabban, hogy a színek szerepeljenek mind a hét történetben. Mondjuk a legutolsón, a lilán még mindig dolgozom, pedig már a Halloween-es ficemmel kellene foglalkoznom. :)

Ja, igen mert néha egy-egy ünnephez kötjük a történeteket, úgy mint: Halloween, Karácsony, Szilveszter, Valentin nap, Húsvét, s a többi, vagy éppen a szereplők születésnapjai. Téma van rengeteg, csak győzd leírni. :)

2018. okt. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: kezdőként mindjárt regénybe vágni, elég húzós. Szerintem inkább rövidebb történetekkel, novellákkal kellene kezdened. Persze, ez csak az én véleményem, viszont annyit tudok, hogy az ilyen nagyívű írásaim: egy sci-fi, és előtte egy fantasy regény soha nem fejeződött be, míg novellát, már több, mint félszázat írtam. :)
2018. okt. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!