Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek hogy rájöttem valamire,...

Félek hogy rájöttem valamire, ami világ szintű, de benne van mindenki, ilyenkor kihez fordulsz?

Figyelt kérdés

FBI,rendőrség,CIA

Mi van akkor ha az embernek van egy elmélete bizonyos ügyröl amihez nekik is közük volt,és nyomoztak is benne?és más üggyel is össze függésbe tudja hozni,de olyan bonyolult az ügy hogy nem véletlenül maradt megoldatlan,és ugy gondolod hogy rájöttél valamire,de lövésed sincs kihez fordulj és kiben bizhatsz meg világ szintü dolgorol van szó,ilyenkor kihez fordulsz?



2018. okt. 8. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Pszichológushoz.
2018. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen összeesküvés-elméletesek százszor előbb nézik bolondnak, mint hogy komolyan vegyék. Már a kérdésed bevezetése is olyan konteó-szagú, amitől eleve nem vagy komolyan vehető, és a megszállottságod szintjéhez viszonyítva akár a beszámíthatóságod is kétségbe vonható.

Ez pont olyan, mint amikor vannak vasakaratú vakhitű emberek és nyomatják a lapos Földes, chemtrailes, szíriuszi magyaros, oltássellenes és hasonló dolgokat. Ők szentül meg vannak győzve az igazukról, de az emberek számára csak futóbolondok (joggal).

2018. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

#1


Óriási!!!! :D

2018. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pszichiátert mondtam volna, csak nem akartam egyből ezzel támadni. Ugyanis nem lelki probléma amiről szó van, hanem egy mentális állapot, akár üldözési mánia, paranoia például.
2018. okt. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy hogy mentális bajaim lennénk:D sok dokumentum filmet nézek és álltalában szivemen viseleme és figyelemmel kisérem a hasonló jelentéseket,ez esetben is ezt tettem és sok furcsaság ütötte szememet,nem ment el az eszem puszán felfigyeltem dolgokra amik itt nálunk is sok dolgot megmagyaráznának,lehet hogy csak -rosszul látok dolgokat,de mivan ha ezzel ember életeket mentenék?
2018. okt. 8. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem kellett volna kiírni, így ma éjjel el fog hozzád látogatni az illuminati és kitörlik az agyadból, pedig ki tudja, hány ezer ember életét mentetted volna meg :(
2018. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nyilván az FBI-hoz meg a CIA-hez, ők a világmegmentésben érdekeltek, pont úgy, ahogy a filmekben láttad.
2018. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D való színű kicsit túl fantáziáltam a dolgokat:D csak kíváncsi lettem volna ha ilyen tényleg megtörténhet(mert bármi megtörténhet) akkor mit lehetne tenni,de gondolom erre senki nem tudja a választ:)
2018. okt. 8. 19:26
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
látod, az illuminati már ki is törölte :(
2018. okt. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit láttál azokban a dokumentum filmekben, ami ennyire gondolkodásra/fantáziálásra bírtak? Milyen dokumentum filmeket néztél/nézel?
2018. okt. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!