Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt kpopperek? Ha igen...

Vannak itt kpopperek? Ha igen kit szerettek meg milyen tancokat tudtok, kedvenc bandatok, biasaitok ❤

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia !

Táncolni nem igazán szoktam,de a kedvenc bandám a BTS és a biasom Tae. :)

Szoktam még más bandákat is hallgatni,de Ők a kedvenceim.

2018. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

I'am ARMY and I love BTS ❤️❤️❤️

Biasom nincs, mindegyikőjüket szeretem💜

Koreó tanulásban nem igen vagyok aktív,gogogo, anpanman és az airplane pt2 koreót kb tudom, többit nem, viszont a dalaikat fogjuk rá hogy tudom:)

2018. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja meg a Fake love és az Idol amit még fogjuk rá hogy elfogadhatóan tudom táncolni😂👌
2018. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

BTS, NCT, B.A.P, The Rose, Super Junior, Mamamoo ^^

De jóóó sokat szeretek :)

Teljes tánc: BTS- I like it pt.2, Baepsae, Save Me

részlet: Pentagon - Shine, Twice - TT, Black Pink- Boombayah, Sunmi - Gashina, Taemin - Move, BTS - Idol,


Biasok akadnak bőven, de ha arra vagy kíváncsi, ki az, akinek a személyisége nagyon megfogott, ismerem már egy jó ideje és követem a munkásságát, valamit nagyon tisztelem, akkor: Bang Yongguk, Min Yoongi, Lee Hoetaek, Kwon Jiyong, Cho Kyuhyun

2018. okt. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zsofi1747 válasza:

Szia!

EXO és BTS fan vagyok, a biasom Kai és a biaswreckerem Namjoon (RM) ❤️😍

2018. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziaa!

Az én kedvenc bandáim a BlackPink és a Bts!De amúgy sokkal többet szeretek csak ugye ez a 2 fav. Biasaim Jennie és Yoongi(Suga).

Teljes tánc az Ddu-du Ddu-du és a Forever young (mind kettő BP) ami megy.Részletet pedig tudok a Blood Sweat & Tears (Bts) a Dope(Bts) a DNA(Bts) az Is if its your last(BP) a Boombayah(BP) és a Playing with fire(BP)-ból.Ja meg persze Gashina(Sunmi).

2018. okt. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30 éves fiú vagyok, imádom mindet :) hasonló a hajstílusom is, de táncolni nem tudok xd
2018. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!