Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha szeretnék külföldről...

Ha szeretnék külföldről csomagot rendelni, akkor ebben az esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

Wishről szeretnék nagyobb dolgot rendelni, ami már nem férne be a postaládába. Albérlő vagyok, nincs lakcímem ide bejelentve, a postaládán is csak a főbérlő neve van.

Az ilyen csomagok, amiket a postás nem hoz ki, a postán maradnak, és csak egy értesítőt kapok az átvétel lehetőségéről. A postán a személyazonosságot igazolni kell, szóval nem írhatom rendeléskor a címzetthez a főbérlőt, mert én nem tudom átvenni (meghatalmazást felejtsük el).

Milyen megoldás van arra, hogy tudják a postán hogy hova kell dobni az értesítőt, és át is tudjam venni személyesen a csomagot?


2018. okt. 9. 21:05
 1/4 anonim válasza:
Szüleidhez. Barátaiodhoz. Én is csak így tudtam rendelni. (Wishről szerintem ne nagyon rendelj nagyobb értékben)
2018. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A saját nevedre rendeld és a az albérletbe ahol laksz. Ha a postára kell érte menned, akkor csak a személyit kérik, hogy a név ugyanaz legyen, mint a csomagon.

Ha nem adnák oda senkinek a csomagot azért, mert más cím van a lakcímkártyáján, akkor senki nem rendelhetne albérletbe, munkahelyre, rokonokhoz, stb., úgy egyáltalán, akinek nincs saját lakása nem rendelhetne csomagot.

2018. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Postaládára meg akkor írjam ki a nevem? Hogy az értesítőt tudja hogy hova kell neki dobni.
2018. okt. 9. 22:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ertesitot bedobjak akkor is,ha emelet/ajto ki van irva!!!!
2019. nov. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!