Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt a erős...

Hogyan tudnám ezt a erős hajat hátra fogni?

Figyelt kérdés

Hátra kötött hajam van, és még nem régóta kezdtem el növeszteni így nehéz volt, de mára már elég hosszú, és egyszerűen valamiért jobb oldalt állandóan kiugrik egy tincs, és a szemembe csúszik.. Hogy lehetne ezt megoldani? [nem segít semmilyen zselé, mert hihetetlenül erős a hajam]

Illusztráció:

[link]



2018. okt. 10. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Van fekete (barna stb. színű - a hajszínedtől függően) hullámcsat, amivel meg kehet rendszabályozni az ilyen tincseket. :) Mivel vékony, el lehet rejteni a hajadban, és nem látszik, ha ez téged zavar.


[link]

2018. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, erős szálú, hullámos hajam van. Én az ilyen rövid tincsekkel azt csinálom, hogy amikor összefogom a hajam, próbálom a hosszabb tincsek alatt elvezetni őket, így amikor a hosszabb hajat összefogom, le és beszorítja a rövidebbet, és nem áll random irányban kifelé (amíg a szél ki nem fújja természetesen).
2018. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!