Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Búcsúzás után annyit kérdezett...

Búcsúzás után annyit kérdezett, hogy, , ennyi? " ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy ma egyik lány osztálytársamat elkísértem ajándékot venni majd utána egy játszótér padján ülve több mint egy órát beszélgettünk.

Majd nekem mennem kellett a buszra és mondom neki, hogy mennem kell a buszra mert 5 perc és jön. Köszönök hogy szia, majd holnap...

Erre megkérdezi hogy: ennyi?

Vissza néztem és mondom neki "miért?"

Mindegy, menj a buszra.



Jelent ez valamit vagy feleslegesen kattogok ezen?



Azért van az egyébben mert itt több mindenki látja.



2018. okt. 10. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy?

Lehet azt hitte hogy többet akarsz tőle.

2018. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát hogyha fiú vagy, feltételezzük. :)

Akkor elég nagy a valószínűsége (ahogy az előző válaszadó is mondta), hogy az a lány többet szeretett volna, mint egy szia. Gondolok itt most egy ölelésre... Vagy valami aranyos szóra, bármire, pl: jó volt veled lenni stb...

A lányok mindig vágynak egy ilyen mondatra, amivel megkapják a jelet.

Viszont ez a lány, mivel sokáig beszélgettetek kezdett egyre jobban hinni abban, hogy benned is kialakult valami, így rosszul eshetett neki, hogy szia. :D Ilyenek a lányok.

Amúgy utána elmentél a buszra?? :D (Miután mondta, hogy akkor menj a buszra.)

2018. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, elmentem mert közel 2 óra lett volna a következőig.
2018. okt. 22. 00:14
 4/5 anonim válasza:

Hát akkor lehet, hogy picit be is rágott.

Ha van időd és kedved, szívesen meghallgatom a fejleményeket. :D

2018. okt. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lényegében semmi sem lett/lesz mert meg is mondtam neki hogy barátnak tartom, és nem tudnék úgy nézni rá hogy szeressem. Már több mint egy éve osztálytársak vagyunk.


De ki tudja mit hoz a jövő 😄😄

2018. okt. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!